Лікування циститу у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі гінекологи в Сихівському районі
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Валентина
Із лікуванням циститу зволікала. Знеболюючі на короткий термін допомагали. Через роботу не мала змоги піти до лікаря. Саме через сидячий спосіб життя та постійні «потерплю» у мене і з’явився цистит. Вирішила самотужки пролікуватися трав’яними настоями. Не допомогло. Тепер не розумію чому відразу разу не пішла до лікаря, адже правильно підібрані медикаменти та лікарські настанови творять чудеса. Забула про цистит раз і назавжди.
Діана
Запалився сечовий міхур після того, як почала жити статевим життям. Відразу після сексу відчувала печіння та відчуття наповненого міхура, бігала до туалету 5 разів на годину. На консультації уролог призначив бакпосів сечі. Через 4 дні отримала результат — стафілокок. Пропила фосмофіцин та катарію. Наступні рази не супроводжувались болісними відчуттями.
Даша
Цистит став мені подарунком на новорічні свята. Відпочинок на лижах все ж нагадав про себе. Я прекрасно розуміла, що причина мого захворювання — переохолодження. Зволікати не мала як, бо печіння та часті позиви зводили мене з розуму. Я проводила безсонні ночі, постійно вживаючи Уролесан. Ефект був тимчасовий, але цистит знову повертався. На консультації лікар призначив мені міцніший спазмолітик та трави із сечогінною дією. Пила багато теплого чаю та зберігала тіло у теплі. Вже через 3 дні, я позбулась цієї проблеми.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування циститу" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста
Львів вул. Джерельна, 16-а кв. 6 р.Галицький (Центр)
Записатися на прийом

Години роботи: