Лікування алергічного кон'юнктивіту у Львові (Залізничний район)

Можливо, вас цікавлять лікарі алергологи в Залізничному районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Святослав
Страждав на алергійний кон’юнктивіт. Мій подразник це хімічна продукція: порошки, гелі, парфуми тощо. Скажу чесно непросто так жити коли це, на перший погляд, звичайні предмети побуту. До алерголога заходжу часто. Часто здавав алергічні проби, щоб чітко знайти збудника. Я дуже вдячний лікареві за вдало підібране лікування та професійний підхід. Він зробив моє життя набагато простішим. Дякую.
11 октября '16 г.
Адріана
Як тільки липа зацвітає у мене алергійний кон’юнктивіт. Кожного літа відвідую офтальмолога та алерголога. Цього разу пішла у іншу клініку, до іншого лікаря. Алерголог призначив абсолютно нове для мене лікування. Завдяки цьому симптоми минали дуже швидко. Вже так лячно виходити на вулицю. Не зациклюйтесь на одному методі лікування. Спробуйте щось інше. Можливо саме воно буде більш ефективним.
Софія
У доньки з’явився алергійний кон’юнктивіт. Відразу пішли до офтальмолога. Лікар провів детальне опитування. Стало ясно, що хвороба виникла невдовзі після того як ми завели кота. Шерсть тварини і провокувала почервоніння та патологічні виділення. Приймали антигістамінні препарати та капали краплі. Скоро все минуло, а-от про котика довелось забути.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Щирецька, 36 р.Залізничний
Приватна клініка "Vita-Pueri" заснована у 2004 році, спеціалізується як педіатричний медичний заклад. У штаті лікарні кандидат медичних наук, лікарі вищої категорії.
  • Алергічний кон'юнктивіт лікування
Записатися на прийом