Лазерное удаление бородавок в Киеве, левый берег

Тетяна
Була на прийомі у Сіленко Дениса. Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки».
Світлана Нагірна
Зверталася в клініку до подолога. Зірвала нігтик на пальчику. Думала, що без хірургічного втручання не обійдеться, але, дякуючи лікарю Олені вже все добре: запалення швидко зійшло і нігтик потроху відростає. Роботи з ним ще багато, однак, я впевнена, що разом ми впораємося. Дякую.
Наталія
Приємно вражена.! Мені нещодавно провів операцію Чудо-Лікар ,що очолює цю клініку,Сіленко Денис Васильович.Професіонал своєї справи,уважний,чуйний,доброзичливий.Молодий,але досвідчений,має"золоті руки",Відчувається гордість медичного персоналу за співпрацю під його керівництвом.
Олена
Була на прийомі у Лага Наталії Петрівни.Дуже задоволена лікарем і клінікою рекомендую персонал супер, дякую
Киев Лесной массив ул. Сверстюка 11-Б
м.Левобережная8 3 м.Дарница26 10
MyDerm на Сверстюка — это центр, предоставляющий диагностику и лечение заболеваний кожи каждому пациенту. Квалифицированные дерматологи, трихологи, косметологи, микологи и другие узкопрофильные специалисты. Современная аппаратура экспертного класса.
  • Лазерне видалення бородавки (1 категорія) 500
  • Лазерне видалення бородавки (2 категорія) 700