Лазерне видалення бородавок у Тернополі

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Лазерне видалення новоутворень шкіри та пішкірної клітковини 100 грн
Знайдена 1 клініка

Робота по дванадцять годин на ногах, почала давати про себе знати, повилазили вени. Почала відчувати важкість у ногах, в ночі траплялися судоми. Лазерне лікування в медичному центрі "Медівіт", допомогло мені знову відчути легкість у ногах.
Борис
Шрами прикрашають чоловіків, але не така кількість, як у мене. Разом з жінкою звернувся до "Медівіту". Спеціалісти запропонували лазерне видалення рубців. Після довгих вагань погодився. Помітний результат. Медцентр мені сподобався, послуги тут надають якісно.
Яніна
Після народження дитини, зіткнулася з гемороєм. Час від часу він вилазить. Дає про себе знати. У багатопрофільному медичному центрі "Медівіт" призначили лікування медикаментозною терапією. Результат не змусив на себе довго чекати.
5,2
Тернопіль вул. Текстильна, 8 А
Багатопрофільний медичний центр "Медівіт" почав працювати у 2012 році, займається наданням медичних послуг з діагностики та лікування різних захворювань. Медцентр має поліклінічне, стаціонарне відділення та відділення клінічних досліджень. Серед працівників центру лікарі віщої кваліфікаційної категорії, кандидати та доктора медичних наук, професори, доценти.
  • Лазерне видалення новоутворень шкіри та пішкірної клітковини от 100