Страница 3. Криомассаж лица в Киеве (открытые по сб. клиники)

4,0
Володимир Захарченко
Хірург Олесь Андрій Євгенович професійно та успішно провів складну операцію на вентральній килі. Золоті руки. Також дуже уважний в післяопераційний період. Дуже вдячний за його працю. Рекомендую цього хірурга.
Іра Цай
Хочу висловити величезну подяку лікарю Хірургу – Ендокринологу вищої категорії Белану Миколі Васильовичу за оперативну якісно проведену операцію! Лікар від Бога! Дуже добрий, уважний та чуйний!! Завжди приходив і питав про самопочуття та підтримував на протязі всього часу! Після операції підтримує зв'язок і завжди підкаже з питань! Дякую Вам за ваш професіоналізм !Дякую долі що потрапила саме до Вас!
Профессиональный подход к каждому клиенту ! Спасибо все очень доступно !
Артём
Хорошая клиника рекомендую !!!!
Моя клиника
Киев ул. Княжий Затон, 21 (оф. 2)
м.Осокорки10 3 м.Славутич19 5 м.Позняки20 6
Киев г. Васильков, ул. Соборная, 66
Медицинский центр Нова Медикал (Nоvа Medical) — современная клиника, в которой пациентов ждут высокий уровень обслуживания, опытные врачи и инновационные методики лечения.
Киев Харьковское шоссе, 56
м.Левобережная10 м.Харьковская10
  • Кріомасаж обличчя (один пакет, 10 сеансів) 2 200
  • Кріомасаж обличчя (один сеанс) 200
Cеть клиник "Амеда"
3,0
Киев с. Софиевская Борщаговка, ул. Южная, 7
р.Святошинский
Современная многопрофильная семейная клинка Амеда на Софиевской Борщаговке с 2013 года занимается диагностикой, лечением и профилактическими мерами в различных областях медицины для детей и взрослых.