Стоматологи в Черкасах

Виталия
гарний спеціаліст в своїй справі! Рекомендую!
29 березеня '17 г.
Вероника
И мне и ребенку очень понравилась доктор! Рекомендую ее, как первоклассного специалиста!
06 березеня '17 г.
Полина
Прием доктор провела хорошо, с ребенком сразу нашла общий язык. Провела необходимое и безболезненное лечение. Я очень благодарна за оказанную помощь.
11 квітня '17 г.
Олександр
Все дуже сподобалось! Спеціаліст чудовий! Рекомендую!
14 червеня '17 г.
Вікторія
всім рекомендую. лікар з особливою увагою відноситься до пацієнтів. я дуже задоволена.
11 серпня '17 г.
Світлана
Дуже сподобалась як спеціаліст. Грамотно проконсультувала по кожному з питань,що мене цікавили. Розповіла поетапно схему лікування. І дуже приємна в спілкуванні!
18 серпня '17 г.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-терапевт, хірург
Стоматолог-пародонтолог
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань пародонту. Приймає пацієнтів з кровотечею ясен, гнійними виділеннями з-під ясен, зубним нальотом та рухливістю зубів. Успішно лікує пародонтит, пародонтоз та гінгівіт. В роботі використовує такі методики, як вектор-терапію, плазмоліфтінг та скейлінг.
Стоматолог-ендодонтист
Лікар спеціалізується на лікуванні каналів зуба, в тому числі під мікроскопом. Приймає пацієнтів з періодонтитом та пульпітом. Для уточнення діагнозу призначає рентген зуба. Також виконує пломбування кореневих каналів. Систематично підвищує свою кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням карієсу, пульпіту, стоматиту, гінгівіту, пародонтиту та інших стоматологічних захворювань. Проводить чистку зубів ультразвуком та відбілювання зубів. Консультує з питань правильної гігієни ротової порожнини. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог-терапевт, ортодонт
Лікар здійснює прийом дорослих та дітей із захворюваннями зубів та ясен. Лікує каріозне ураження зубів, пародонтит, пульпіт, гінгівіт та стоматит. Проводить відбілювання зубів методом Air Flow, чистку зубів ультразвуком. Займається виправленням неправильного прикусу. Виконує заміну дуг та лігатур.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар спеціалізується на складному видаленні зубів. Займається імплантацією зубів. Ретельно планує операції по впровадженню імплантату та підбирає біоматеріал для проведення процедури. В роботі використовує сучасні методики та новітні стоматологічні матеріали.
Стоматолог-терапевт
Лікар спеціалізується на виявленні та лікуванні захворювань зубів. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження розвитку патологій. Займається художньою реставрацією зубів. Виконує чистку зубів ультразвуком. Лікує гінгівіт, карієс, пародонтит, пародонтоз.
Хирург - пародонтолог
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається виправленням неправильного прикусу у дорослих та дітей. Проводить установку пластинок, лінгвальних невидимих брекет-систем. Спеціалізується на зубній імплантації. Приймає пацієнтів з аномальним розміщенням зубів, травматичним пошкодженням щелепи та неправильним зростанням зубів.