Сторінка 2. Стоматологи в Черкасах

Виталия
гарний спеціаліст в своїй справі! Рекомендую!
29 березеня '17 г.
Вероника
И мне и ребенку очень понравилась доктор! Рекомендую ее, как первоклассного специалиста!
06 березеня '17 г.
Полина
Прием доктор провела хорошо, с ребенком сразу нашла общий язык. Провела необходимое и безболезненное лечение. Я очень благодарна за оказанную помощь.
11 квітня '17 г.
Олександр
Все дуже сподобалось! Спеціаліст чудовий! Рекомендую!
14 червеня '17 г.
Вікторія
всім рекомендую. лікар з особливою увагою відноситься до пацієнтів. я дуже задоволена.
11 серпня '17 г.
Світлана
Дуже сподобалась як спеціаліст. Грамотно проконсультувала по кожному з питань,що мене цікавили. Розповіла поетапно схему лікування. І дуже приємна в спілкуванні!
18 серпня '17 г.
Стоматолог-ендодонтист
Лікар займається лікуванням кореневих каналів зуба та пломбуванням зубів. Для уточнення діагнозу призначає рентгенографію зубів. Також приймає пацієнтів з кістами та гранульомами, перфораціями в зубах. Проводить лікування каналів зуба під мікроскопом. Бере активну участь в конференціях і семінарах.
Стоматолог-хірург, імплантолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням запущених форм зубних патологій оперативними методами. Спеціалізується на імплантації зубів. Приймає пацієнтів з флюсом, анкілозом, порушенням роботи слинних залоз та запаленням тканин пародонта. В роботі використовує сучасні методики.