Сучасна Сімейна Стоматологія на Надпільній

Пн — Пт: 09:00-19:00 Сб: 09:00-15:00 Н: 09:00-15:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Стоматологічна клініка "Сучасна сімейна стоматологія" пропонує повний набір послуг з діагностики та лікування зубів та ясен. Це сучасний медичний заклад, де працюють кваліфіковані лікарі — стоматологи-терапевти, ортодонти, ортопеди, хірурги, імплантологи, пародонтологи.

Послуги, які надає стоматологія:

• консультація фахівця;
  • комп’ютерна томографія;
  • ортопантомограма;
  • моделювання щелеп;
  • встановлення прикрас для зубів;
  • професійна гігієна ротової порожнини;
  • лікування зубів у дітей;
  • оздоровлення ясен;
  • ендодонтія каналів;
  • імплантація;
  • виправлення прикусу;
  • естетична реставрація.

В клініці використовуються лише найкращі сучасні технології та матеріали. Лікарі постійно підвищують рівень знать, застосовують їх на практиці.

Переваги клініки — вдале розташування, індивідуальний підхід, комфортні умови та затишна атмосфера.

"Сучасна сімейна стоматологія" — це сучасний підхід до лікування зубів, якісний сервіс та дружня команда професіоналів.

• Ціни на послуги

• Пластика ясен 1 350

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
25 квітня '22р.
Видаляли зуби мудрості племінниці 17р.Зуби були дуже важкими.Вирішили видаляти під загальною седацією.Заснула-прокинулась без зубків.Ніякого стресу.Видаляв хірург Нешенко Олексій Ігорович-дуже хороший хірург.Спеціаліст своєї справи.Анестезіолог-Пожар Олександр В'ячеславович-дзвонив як до операції, так і після. Консультував,запитував як себе почуває.Дуже хороший врач, який відповідально ставиться до своєї професії.Обслуговування в клініці відмінне.Дівчата на рецепшині привітні та приємні.Клініку рекомендую
алла
22 квітня '22р.
хочу подякувати Марині Сергіівні , яка якісно пролікувала мені зуби, дуже гарний і уважний лікар і взагалі , думаю, що це найкраща клініка
Супер клініка!
Сомік
Супер клініка!!!відмінний сервіс і якість
Маша
Сучасна Сімейна Стоматологія найкраща в Черкасах, відмінний сервіс,найкращі лікарі ,приємні ціни. Найкращі гарантії якості!! Рекомендую всім
Чудовий сервіс,приємні ціни ,найвищі якості лікування.
Марія
Чудові лікарі ,найкраще лікування,чудовий сервіс. Рекомендую!
OLEKSANDR
сьогодні ранком. дружині. сподобалась праця -доктора.дякуємо.
Олена
Всім можу порадити цю клініку з кількох причин: все в одному місці, не потрібно робити знімок деінде, або шукати хірурга по різним закладам. Всі професіонали своєї справи, не було чим і дорікнути жодного разу. Дякуючи вам, маю чудову посмішку!
Олександр
Лікувався у лікаря Шарапової - відмінний спеціаліст! Раджу всім ) Швидко, без болю і ще й подарунок після професійної чистки отримав! Дякую!
Наталія
Уже 2 роки лікуюсь у Юлії Миколаївни і задоволена на всі 100% !) Має золоті руки, професіонал своєї справи! Вдячна за лікування! І дуже приємно виходити із стоматологічного кабінету із усмішкою на обличчі )))
Вікторія
Робила в цій клініці реставрацію двох передніх зубів! Я просто шоці! Знала, що зроблять гарно, але, щоб Так! Дуже гарно! Зубки наче свої, наче ніколи там небуло карієсу! Дуже задоволена! Усім рекомендую лікаря Владислава Валерійовича!
Олеся
Дуже хороша клнініка, у Черкасах - найкраща! Лікарі дуже фахові! Гарні клінічні зали, чисто, привітні адміністратори. Дуже задоволена. Рекомендую.
Чудова клініка, в якій здійснили абсолютно безболісне лікування зубів. Привітний персонал. Кваліфіковані лікарі!
Лера
16 квітня '17р.
После пройденного лечения я осталась очень довольна результатом. При необходимости, буду обращаться только к Татьяне Вячеславовне.
Диана
Доктор провел быстрое и качественное лечение. Мне все понравилось. Спасибо большое.
Дуже ввічлива та приємна лікарка. Всі необхідні процедури провела якісно і швидко. Дитина навіть злякатись не встигла) Я щиро вдячна за надану допомогу.
Диана
Приятный и внимательный доктор. Все необходимые процедуры проводит очень тщательно. Я довольна полученным результатом. Большое спасибо за красивую улыбку)
Рита
Огромное спасибо Владимиру Владимировичу за оказанную помощь. Очень рада, что не ошиблась в выборе врача.
Хотелось бы выразить огромную благодарность доктору Ахрамчук за оказанную помощь. Она действительно квалифицированный специалист, который знает свое дело.
У доктора Кравченко я пломбировала несколько зубов. Врач мне понравился — все процедуры проводит быстро и безболезненно. Расписывает рекомендации. Я довольна выбором специалиста. Спасибо.
К доктору Перекупко обращались за консультацией и для профилактического осмотра. К ребенку врач сразу нашла подход, провела осмотр. расписала рекомендации. Я довольна выбором врача и теперь мы будем приходить на приемы только к Дарье Сергеевне.
Зверніть увагу на інші клініки:
Черкаси 30-річчя Перемоги, 16/1 (Міський пологовий будинок №2, пов. 1)
8,5
Медична лабораторія«Дніпролаб» в Черкасах на вул. Перемоги надає пацієнтам діагностичні послуги, проводить різні види досліджень на сучасному обладнанні у короткий термін. В лабораторії працюють висококваліфіковані лаборанти с багаторічним досвідом.
Пн — Пт: 08:00-15:00
6,4
Медіскан груп Черкаси — діагностичний центр, спеціалісти якого надають кваліфіковані послуги з проведення інструментального обстеження. Центр оснащений сучасним обладнанням експертного класу, що дозволяє візуалізувати патологічний осередок на початковій стадії розвитку. Рання діагностика вкрай необхідна для своєчасного початку лікування, попередження прогресування хвороби та розвитку ускладнень.
Черкаси Бульвар Шевченка 264
8,9
Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола, 1
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.