Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікування сифілісу у Львові

Можливо, вас цікавлять лікарі венерологи
Лечение сифилиса 400 грн

Лікування сифілісу — це комплекс заходів щодо терапії небезпечного захворювання. Сифіліс — хронічне інфекційне захворювання, що вражає шкіру, сечостатеву, нервову та імунну системи. Бліда трепонема, збудник захворювання, передається статевим шляхом, через ерозивні папули на шкірі та слизові оболонки статевих органів, виділення із них. Зараження відбувається внаслідок тісного домашнього контакту, через побутові речі та молоко матері.

Основні симптоми первинного сифілісу:

  • поява червоної плями на статевих органах, шкірі, слизових оболонках, перетворення її на папулу, ерозію, виразку;
  • збільшення лімфатичних вузлів.

Як лікувати

Перша та друга стадії сифілісу легко піддаються лікуванню. Для подолання хвороби у шкірно-венерологічних диспансерах застосовують препарати на основі пеніциліну. Одужання підтверджується лабораторними методами. Терміном до 5 років пацієнт періодично відвідує лікаря та здає аналізи на виявлення сифілісу.

Яку діагностику проходити

Хворий розповідає лікарю про симптоми, наявність нещодавніх сексуальних контактів, хворих рідних та друзів. Лікар оглядає статеві органи, анус, слизову оболонку рота та шкіряні покриви. Здійснює пальпацію лімфовузлів та висипних утворень. Основа діагностики сифілісу — лабораторні дослідження. Зокрема мікробіологи досліджують матеріал із лімфатичних вузлів, ліквору, амніотичної рідини та джерел ураження на наявність збудника захворювання. Проводяться трепонемні та нетрепонемні серологічні тести на наявність у крові антитіл блідної трепонеми.

Наслідки

Бактеріальна інфекція на ранніх стадіях захворювання спричиняє запалення та набряки, червона пляма гноїться. У чоловіків може виникнути фімоз або парафімоз, а у хронічних алкоголіків — гангрена, некроз тканини та сильна кровотеча. При вторинному сифілісі існує загроза облисіння. Також може звужуватись голосова щілина та порушуватись дихання. Третинний сифіліс викликає задишку, аритмію, серцеві блокади та інфаркт міокарда. Також порушується робота печінки, підшлункової залози, легенів, нирок, шлунка та кишечника. Негативно хвороба впливає і на нервову систему. Розвивається сифіліс мозку — нейросифіліс, який стає причиною паралічу, порушення координації рухів, мови, стійких головних болів у нижніх кінцівках і слабоумства.

193
9,0
Знайдено 8 клінік

Працюють по:

Сб
10
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Для тих хто займається в залі то важливо. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
9
Ігор
Проходив курс баночного масажу в Ігоря Андрійовича. Класно знімає запальні процеси в м'язах, знімає застій молочної кислоти, "солей" в м'язах, і дуже класно знімає спазм в глибинних м'язах при який звичайний масаж руками не знімає. Після того як поклав банки на шию та трапецію, то після того в голові набагато легше стало, мозги краще почали думати, виявляється вже з рік чи більше ходив з зажатою шиєю, тому голова тяжко думала. Приємно, що Ігор Андрійович також наголосить на проблемних моментах, дасть вправи для закачки ослаблених м'язів, чи яку літературу. Рекомендую!
30 ноября '-1 г.
10
Віра
Дуже вдячна Ніколаєвій Ользі Іванівні з відділення по вул. Драгана. Прекрасний спеціаліст, досвідчений лікар. чуйна людина. Вся наша сім'я на УЗД йде тільки до неї.
30 ноября '-1 г.
10
Вікторія
Дуже дякую персоналу «Біомед» за приємне спілкування і ставлення до свої пацієнтів. Особливо хочу подякувати лікарю Мисіву В. О. за його професійний підхід до проблем пацієнтів.
30 ноября '-1 г.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
9,2
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Працює з 08:00-19:00
Сб: 09:00-19:00
7,1
Львів, вул. Стрийська, 204
р.Франківський
9,1
Львів вул. Драгана, 4б
р.Сихівський
Більше 10 років медичний центр Біомед пропонує пацієнтам послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних захворювань методами неінвазивної медицини.
Працює з 09:00-21:00
Сб: 09:00-18:00
8,7
Львів вул. Дорошенко, 65
р.Галицький (Центр)
Послуги, які надає центр ДВ: огляд і консультації гінеколога, уролога, невропатолога, невролога, судинного хірурга, терапевта, мамолога, гастроентеролога, ендокринолога, дерматовенеролога; призначення обстежень та їх проведення; постановка діагнозу і призначення лікування; оцінка результатів лікування та надання консультацій з профілактики; проведення масажу; ультразвукова діагностика; проведення лабораторних аналізів та ін.
Працює з 10:00-18:00
8,7
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 09:00-18:00
Сб: 09:00-14:00
8,5
Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування сифілісу у чоловіків і жінок от 400
Працює з 09:00-18:00
8,4
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Працює з 08:00-17:00
Сб: 08:00-12:00
ЛЦ Виктория
8,4
Львів вул. Академіка Сахарова, 44
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування сифілісу у чоловіків і жінок от 400
Працює з 09:00-18:00