Коробка Олександр Ігорович

Терапевт
Викликати додому
Займається діагностикою, лікуванням хвороб дихальної системи, серця і судин, шлунково-кишкового тракту.

Мирослава
Нещодавно потрапила на прийом до чудового лікаря Олександра Ігоровича. Хоч він і молодий спеціаліст, але одразу видно що професіонал своїй справи і лікар не за професією, а за покликанням! Уважний до найменших дрібниць, детально оглянув, доступно відповів на усі запитання та призначив лікування. Дуже задоволені його роботою! Дякуємо за відповідальне ставлення до своєї роботи. Рекомендую!
Катерина
Мені сподобався прийом у лікаря, була у нього минулої осені з ускладненим ОРВІ. Він обгрунтував всі призначення і вони мені дійсно помогли. Дуже вдячна лікарю!
Звернулась та отримала висококваліфіковану консультацію. Спеціаліст своєї справи. При потребі однозначно повернусь ще раз
Юрій
Спеціаліст з великої букви. Неодноразово звертався за допомогою. Приємно, коли молоді спеціалісти в своїх професійних навичках на голову вищі "совкових пердунів".

• НМАПО ім. П. Л. Шупика 2017-2019