Галютіна Олена Юріївна

Ревматолог, кардіолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доцент
Лікар займається діагностикою та лікуванням дистрофічних та запальних уражень суглобів. Спеціалізується на терапії серцево-судинних патологій. Здійснює ведення пацієнтів протягом усього періоду лікування. Лікує артрити, хворобу Бехтерева, остеопороз, васкуліт, подагру та остеоартроз.

Вінниця проспект Юності 16 Б

Соколов Юрій Романович
Консультувався в Центрі "Моє здоров'я" у ревматолога Галютіної Олени Юріївни. Лікаря підбирав по позитивним відгукам на ФБ в групах "Білий список Вінниці" та "Лікарі Вінниці". Прийшов до лікаря вже з готовими аналізами, котрі здав заздалегідь в лабораторії "Меділабс". Консультація пройшла результативно, через місяць вже маю позитивну динаміку. Лікар приємний в спілкуванні, знає свою справу... Центр сподобався, персонал на ресепшен привітний, заздалегідь нагадує про відвідання лікаря. Розрахуватись можна як готівкою, так і картою. Рекомендую лікаря та Центр!

• 1999 р. — закінчила Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова;
  • 2008 р. — закінчила аспірантуру.

• 2008 р. — захистила дисертацію на тему «Метаболічні фактори ризику у хворих на ревматоїдний артрит: зв’язок з перебігом захворювання та характером фармакотерапії».

Додаткова інформація

• З 2016 р. — у працює асистентом кафедри внутрішньої медицини № 2;
  • з 2017 р. — доцентом кафедри внутрішньої медицини № 2;
  • є співавтором 42 наукової праці, в тому числі 2 методичних рекомендацій та 1 посібника.

Лікар-ревматолог надає послуги

• консультативний прийом;
  • складання анамнезу;
  • складання персональної схеми лікування;
  • ведення хворого прогягом усього періоду лікування;
  • призначення додаткових аналізів та досліджень.

Лікар-ревматолог займається лікуванням захворювань

• артрити мікрокристалічні;
  • артрит псоріатичний;
  • артрити реактивні;
  • артрит ревматоїдний;
  • остеоартроз;
  • ревматичні захворювання навколосуглобових м'яких тканин;
  • анкілозуючий спондилоартрит (хвороба Бехтерева).