Медичний центр "Життя"

Пн — Пт: 08:00-20:00
  • Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки

Товариство з обмеженою відповідальністю Медичний центр «Життя» веде свою роботу за кількома напрямками:

• Лікування варикозного розширення вен за допомогою лазера
  • Склеротерапія
  • Лікування трофічних виразок
  • Індивідуальний підбір компресійного білизни
  • Ультразвукова діагностика в області кардіології, гастроентерології, урології, гінекології, ревматології, ендокринології
  • Консультаційна допомога лікаря-флеболога

Застосування сучасних методів лікування, наприклад, ендоверзної лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у задавнених випадках.

Індивідуальний підхід, комфортні умови перебування, демократичні ціни, дотримання всіх медичних стандартів роблять популярними послуги центру серед мешканців і гостей Львова.

• Ціни на послуги
  • Відгуки

Медичний центр "Життя", вартість послуг:

• Нейросонографія
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД сечового міхура
  • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
  • Операція при виразці шлунка (радикальні методи)
  • Абляція ендометрія матки
  • Перев'язка трофічних виразок
  • Склеротерапія
  • Консультація хірурга
  • Видалення кліща

Відгуки та оцінки клініки

Відмітка "10" – найвища оцінка
Тетяна
Проходила УЗД-обстеження у лікаря Давида Володимира Мирославовича. Якісно та оперативно. Дякую!
02 травня '18р.
Скоро рік буде як я робила лазерну операцію на вени обидві ноги. Дякую щиро за прекрасну роботу . навіть не вірила ніколи що можу мати чисті гарні ноги а саме головне що не болять . Я дуже задоволена і раджу кожному
Олена
Персонал ввічливий лікар Володимир Мирославович професіонал високого рівня детально оглянув та грамотно роз'яснив діагноз. В такому закладі відчуваєш себе людиною в маленькому європейському просторі.
Зоряна
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
Микита
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
Зверніть увагу на інші клініки:
Пн — Пт: 09:00-18:00
Пн — Пт: 09:30-16:00