Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Медичний центр "Життя"

7,09
Львів вул. Панча, 7а р.Шевченківський

Години роботи:

Пн — Пт: 08:00-20:00
Записатися на прийом

Товариство з обмеженою відповідальністю Медичний центр «Життя» веде свою роботу за кількома напрямками:

 • Лікування варикозного розширення вен за допомогою лазера
 • Склеротерапія
 • Лікування трофічних виразок
 • Індивідуальний підбір компресійного білизни
 • Ультразвукова діагностика в області кардіології, гастроентерології, урології, гінекології, ревматології, ендокринології
 • Консультаційна допомога лікаря-флеболога

Застосування сучасних методів лікування, наприклад, ендоверзної лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у задавнених випадках.

Індивідуальний підхід, комфортні умови перебування, демократичні ціни, дотримання всіх медичних стандартів роблять популярними послуги центру серед мешканців і гостей Львова.

Медичний центр "Життя", вартість послуг:

Ціни на послуги можуть відрізнятись від вказаних на сайті. Точну ціну Вам озвучить наш оператор під час запису на прийом.

 • Нейросонографія
 • УЗД щитовидної залози
 • УЗД серця (ехокардіографія)
 • УЗД сечового міхура
 • Ультразвукове дослідження судин (з кольоровим картуванням кровотоку)
 • Операція при виразці шлунка
 • Абляція ендометрія
 • Перев'язка трофічних виразок
 • Склеротерапія
 • Консультація хірурга
 • Удаление клеща

Відгуки та оцінки клініки

Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
Відмітка "10" – найвища оцінка
Зоряна
30 ноября '16г.
Після пологів почали вилазити вени на ногах. Дуже болять. Займалась довгий час самолікуванням. Завжди носила довгі спідниці чи штани влітку. Соромилась дуже. Подруга помітила мої набряклі вени і порадила сходити на прийом до флеболога. Все-таки професіонал знає як боротися із цієї неестетичною та болючою хворобою. Проходжу курс лікування, подумую про операцію.
9
Микита
26 июля '16г.
Потерпав від здуття живота. Так не зручно ставало в офісі, коли у животі відбувалась «революція». Стримуватися потрібно, але все то витерпіти було важко. Колеги навіть прозвали мене «живіт-барабан». Любили пожартувати на цю тему та підколоти мене. Психологічно непросто було з цим справитись також. А фізично ще важче: коліки, бродіння газів то вверх, то вниз. Жах. Тільки тепер розумію чому ж я відразу не звернувся до лікаря. Гастроентеролог призначив чітко прописану дієту та Алмагель Нео (суспензія). Пройшло 5 днів. Метеоризму як і не було. На щастя, і колегам немає над чим піджартовувати.
7
Записатися на прийом
Зверніть увагу на інші клініки:
Львів вул. Котляревського, 13 р.Галицький (Центр)
5,70
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Львів вул. Костя Левицького, 43А р.Личаківський
8,71
Багатопрофільний медичний центр «Тріомед» спеціалізується на діагностуванні, лікуванні, профілактиці захворювань різних органів і систем. Пацієнти центру «Тріомед» отримують наступні послуги: діагностика патологій на високотехнологічному обладнанні; консультації докторів таких профілів: хірургічного, кардіологічного, кардіохірургічного, судинно-хірургічного, неврологічного, ревматологоческого, гематологічного; підбір індивідуальної лікувально-профілактичної програми для кожного пацієнта.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 09:00-18:00
Клініка «Паренс Україна» являє собою лікувально-діагностичний центр, що займається проблемами репродуктивної функції чоловіка і жінки. У розпорядженні центру власна ембіологіческая лабораторія, УЗД-апарат, сучасні комп'ютерні тест-системи.
Записатися на прийом
Пн — Пт: 08:30-18:00 Сб: 10:00-15:00
Львів вул. Антоновича, 138б, пов. 3 р.Франківський
5,70
Багатопрофільна клініка «Здоров'я» являє собою лікувально-діагностичний центр. Послуги, що надаються клінікою: біорезонансна діагностика всього організму; обстеження дітей; аналізи крові без забору крові; дослідження обміну речовин; фізіорефлексотерапія; підбір лікування та рекомендації щодо профілактики; відновлення зору неінвазивним способом; лікування мастопатії; лікування серцево-судинної, сечостатевої, травної систем.
Записатися на прийом