УЗД (ультразвукове дослідження) у Львові — Шевченківський район

Послуга Ціна
УЗД грудних залоз у чоловіків (дітей) 300 грн.
Пакет УЗД Надмірна вага (органи малого тазу, органи черевної порожнини, щитовидка, наднирники) 1000 грн.
Пакет УЗД Надмірна вага (органи черевної порожнини, щитовидка, наднирники) 850 грн.
Комплексне УЗД "Жіноче здоров'я" (органи малого тазу, молочні залози, щитовидна залоза) 830 грн.
УЗД сухожилків та нервів 250 грн.
УЗД нирок, наднирників, сечоводів, сечового міхура 430 грн.
УЗД чоловіче здоров'я 1 (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці) 490 грн.
УЗД чоловіче здоров'я 2 (сечовий міхур, простата, сім'яні пухирці, нирки) 600 грн.
УЗД урології (нирки, сечовий міхур, простата, сімяні пухирці, органи калитки) 700 грн.
УЗД органів черевної порожнини та заочеревенного простору 690 грн.
Комплексне УЗД дитини до 1 року (нейросонографія, кульшові суглоби за Графом) 550 грн.
Комплексне УЗД дитини до 1 року (нейросонографія, кульшові суглоби, органи черевної порожнини, сечовидільна система) 890 грн.
Комплексне УЗД дитини після 1 року (органи черевної порожнини, сечовидільна система, щитоподібна залоза) 650 грн.
Цервікометрія 190 грн.
9,5
Львів вул. Пилипа Орлика, 4
р.Шевченківський
Медичний центр NOVO є одним з найновіших та найсучасніших діагностично-консультативних медичних установ у нашій державі. Центр медичних інновацій NOVO забезпечує найвищу якість діагностичних обстежень усім віковим категоріям пацієнтів завдяки інноваційним технологіям, компетентності наших фахівців.
Працює з 08:30-21:00
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Черновола відноситься до міжнародної мережі медичних закладів, надає кваліфіковану допомогу у діагностиці, лікуванні та профілактиці захворювань за напрямками: педіатрія, проктологія, гінекологія, урологія, дерматологія, загальна терапія, неврологія, отоларингологія, гастроентерологія, кардіологія та...
  • Фолікулометрія (до 7 УЗД) 980
  • УЗД очей 300
Працює з 09:00-19:00
Львів вул. Панча, 7а
р.Шевченківський
Медичний центр "Життя" використовує сучасні методи лікування, наприклад, ендоверзной лазерної абляції за допомогою пункції, використання в роботі новітнього обладнання дозволяє досягти позитивних результатів навіть у запущених випадках.
  • УЗД щитовидної залози
  • УЗД серця (ехокардіографія)
  • УЗД сечового міхура
Працює з 08:00-20:00
6,9
Львів вул. Юрія Липи, 20
р.Шевченківський
"Центр відновлення зору Анатолія Совви" у Львові пропонує лікувально-діагностичну медичну допомогу пацієнтам с проблемами зору. Центр отримав вищу категорію акредитації. Лікарі-офтальмологи мають вищу кваліфікаційну категорію, багаторічний досвід роботи, володіють сучасними методами терапії.
  • Ультразвукова діагностика 50
Працює з 09:00-18:00