Нейросонографія у Львові - Сихівський район

Нейросонографія 400 грн.
Знайдено 7 клінік

Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
Фединяк Ігор Стипанович
Хочу подякувати лікарю психіатру НАЙДЕН НАТАЛІЯ МАРАТІВНА за її професіоналізм.Я був захворів на остеохондроз шиї і довго лікувався пошкодились нервові корінці хто хворіє на остеохондроз або хворів той зрозуміє.І у мене почалися фантомні болі і дійшло до того що я не в змозі був невіть ходити.Звернувшись до НАЙДЕН НАТАЛІЇ МАРАТІВНОЇ за допомогою.НАТАЛІЯ МАРАТІВНА мене уважно вислухала та призначила курс лікування.І пройшло практично уже три місяці мого лікування но я уже працю на роботу і живу повноцінним життям, хоча ще лікуюся.Та що робіть висновки самі.НАТАЛЯ МАРАТІВНА я Вам дуже вдячний Ви найкращий лікар.А КЛІНІКА БІОМЕД НА ДРАГАНА 4Б У ЛЬВОВІ ПРОСТО ШИКАРНА МОЛОДЦІ ДЯКУЮ ВА.
Максим
На жаль враження про медичний центр Біомед у Львові на Драгана 4 не приємні. Я 29.01.2022 р. перший раз звернувся до цього закладу і моє враження будувалося с самого початку у спілкуванні з адміністратором ще до зустрічі з лікарем. Якій повідомив що вони не видають звичайні медичні маски пацієнтам які прийшли на консультацію. Вдумайтесь, медичний центр не видає медичні маски які коштують в закупці копійки, але бере за консультацію 500 грн. Що говорить тільки про одне, вони не турбуються про ваше здоров'я, а їх турбують тільки гроші. Мені прийшлось з температурою йти на вулицю шукати аптеку щоб купити маску для того щоб зайти в Біомед. Це жлобство Біомед. Про яку турботу до пацієнтів можна казати!!! Також в Біомед не видають бахіли. Но добре що бахіли вони не заставляли купувати. Далі, коли я звернувся до адміністратора з проханням надати мені номер телефона керівництва, вона мені повідомила що в керівництва не має службового номера, а тільки особистий, тому вона мені його не дасть. Брехня від адміністратора зразу викликала сумніві щодо професійності взагалі всього медичного закладу. Не раджу ходити в цей медичний заклад.
Віталія
Дуже задоволена відвідуванням Приємний персонал затишна атмосфера Лікар невропатолог прекрасно проконсультувала нас та надала доступну інформацію
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • Нейросонографія 450
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів Новояворівськ, вул. Шептицкого, 3
р.Сихівський
Поліклініка для всієї сім'ї "Веселка family" — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії.
  • Нейросонографія 950
Спеціалізовані дитячі поліклініки ВЕСЕЛКА
9,1
Львів пр. Червоної Калини, 68
р.Сихівський
Приватна дитяча поліклініка "Веселка" на Червоній Калині — це медичний заклад, робота якого має лікувально-діагностичний напрямок, з наданням кваліфікованої допомоги, як дорослим пацієнтам, так і дітям. У поліклініці працюють досвідчені фахівці, які регулярно підвищують свій рівень знань, навчаються новим методикам та технологіям, що в комплексі дає...
  • Нейросонографія 950
8,9
Львів вул. Драгана,9
р.Сихівський
УЗД кабінет спеціалізується на УЗД вагітності, експертних скринінгах вагітності і всіх паталогіях вагітності. Там стоїть найкращий апарат УЗД і якісні фото і відео 3D та 4 D УЗД.
  • Нейросонографія 400
8,8
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Медичний центр "Ехокор на Угорській" було відкрито у Львові у 2008 році. Заклад є багатопрофільним. Він поєднує зусилля провідних лікарів різного профілю. Спеціалісти постійно підвищують свій професійний рівень, проходячи стажування в Україні та за кордоном.
  • Нейросонографія 600
Львів вул. Угорська, 17
р.Сихівський
Відділення надає наступні види послуг: ехокардіографія; УЗД внутрішніх органів і систем; УЗД суглобів та кістково-м'язової системи; УЗД судин. Перевагою діагностичного центру "Ехокор" є використання апарату експерт-класу виробництва фірми Toshiba. Є можливість запису результату на цифровий носій.
  • Нейросонографія 600
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • нейросонографія (діти до 6 міс.)