Нейросонографія в Хмельницькому

Нейросонографія 300 грн.
Знайдено 3 клініки

Ганна
Довгий час не наважувалася на гідроколонотерапію кишечника. Мала сумнів, щодо ефективності даної процедури. Медичний центр "Діагностикум" переконав мене. Не жалкую, що дала згоду. Мене позбавили багатьох проблем. Відчуваю себе комфортно, пропало відчуття тяжкості у шлунку. Дякую.
Злата
Завдяки медичному центру "Діагностикум" на Підпіллі мені вдалося позбутися багатьох дефектів шкіри. Озонотерапія дійсно допомогла, я навіть не уявляла, що так швидко. Шкіра стала чистою, не блистить. Навіть розгладилися дрібні зморшки.
Мій чоловік захоплюватися алкоголем, останнім часом він став скаржитись на біль у печінці. Не довго думаючі, ми пішли до медичного центру "Діагностикум", де нас проконсультували, зробили УЗД печінки та призначили лікування.
Мирослав
Я часто відчував біль у нирках. Одного разу, терпіти уже не було сили. Звернувся в "Діагностикум". Записали мене на прийом швидко. Зробили УЗД органів всієї черевної порожнини. Знайшли камені в нирках. Проходжу лікування. Обладнання нове, сучасне.
Таня
Правильне харчування, запорука здоров’я та красивого тіла. Для того, щоб розробити правильну програму харчування, мені запропонували здати кров на тест гемокод. Медичний центр "Діагностикум" швидко справився с поставленою задачею. Результатом задоволено.
Сергій
Під час лікування шлунково-кишкового тракту лікарям не вдавалося поставити правильний діагноз. Лише, після точних діагностик в медичному центрі "Діагностикум" на Підпіллі лікарям вдалося визначити хворобу. Дякую за кваліфіковану допомогу.
5,3
Хмельницький вул. Курчатова, 1
Медичний центр "Діагностикум" працює 17 років, проводить точну діагностику захворювань та лікування без застосування медичних препаратів.
5,3
Хмельницький вул. Проскурівського підпілля, 112
Медичний центр "Діагностикум" спеціалізований в сфері виявлення розладів організму, допомагає встановити точний діагноз.
4,5
Хмельницький вул. Степана Разіна, 1
Медичний центр "Діагностикум" займається сучасними методами діагностики організму, проводить лікування безмедикаментозними методами.