УЗИ селезенки в Киеве (метро Академгородок)

УЗИ селезенки 180 грн
Найдена 1 клиника

Сб
Злана
Очень понравилась робота доктора Журавской Татьяны Евгениевны. Индивидуальная работа с каждым ребенком, собственные программы, возможность проведения занятий. Очень хороший специалист, ребенок просто в восторге от занятий.
Катерина
Анна Олександрівна дійсно кваліфікований фахівець. Вона з першого погляду сама розповість про те, що вас турбує, чому так і що з цим робити. Найголовніше, вона слухає пацієнта. Чимось лікарі виконують свою роботу на автоматі, а тут, все не так.
Не так просто найти хорошего логопеда, но нам очень повезло с Татьяной Евгениевной Журавской, которая вот уже несколько лет занимается постановкой правильной речи нашего сына. Всегда внимательная, обращает внимание на нюансы. Спасибо большое!!!
Віра
Прийомом задоволена, все пройшло добре. Лікар дуже уважна до жіночого здоров'я, детально все розповідає та пояснює. Огляд проходить у комфортних умова, все коментується та пояснюється. Однозначно піду на повторний прийом! Рекомендую!
Олександр
Хочу розповісти про свою клініку сімейної медицини " Боцюн на Петра Чаадаєва 2В. Уже ділька років усією родиною користуємося їхніми послугами. Клініка Європейського рівня. Персонал найвищої кваліфікції! Дякую за турботу про здоровя моєї родини!
Михайло
Коли прийшов час обирати сімейного лікаря, вирішив проконсультуватися в клініці "Боцюн". Залишився дуже задоволений роботою цього закладу. Все швидко, медична допомога кваліфікована, та на високому рівні! На теперішній час звертаюся лише сюди, та рекомедую усім своїм друзям.
Киев ул. Петра Чаадаева, 2 В
м.Академгородок46 6 м.Святошин37 7
Семейная клиника, предоставляющая широкий спектр услуг в сферах педиатрии, неврологии, гинекологии, детской кардиоревматологии и аллергологии, обследований. В заведении можно сделать УЗИ, кардиограмму, а также воспользоваться услугами высококвалифицированных массажистов, которые работают как в косметическом, так и в лечебном направлении.