Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Цистоскопия в Днепре - Центральный район

Цистоскопия 1000 грн
27
5,0
Найдена 1 клиника

Работает по:

Сб
9
Ольга Николаевна
Удаляли сыну четыре родинки, ни следа, отлично сделали.
15 ноября '20 г.
9
1463
Рекомендую, професіонал своєї справи! Консультація проведена доступно і в повному обсязі. Аналізи призначені коректно, я сама медик, і розуміюся в цьому. Що найбільш сподобалося, так це те що не було нав'язування непотрібних процедур. Велике спасибі! Побільше таких лікарів!
22 февраля '20 г.
10
Iryna
Все добре, лікар дуже уважно мене вислухав, додатково розпитала по моїх симптомах. Призначила мені аналізи. Надав мені подальший план дій. Після отримання результатів, прийду на повторний прийом. Впевнена що все буде добре. Рекомендую!
25 февраля '20 г.
10
404
Це була одна з кращих і вичерпних консультацій в моєму житті. Лікар дуже довго, докладно, детально розписував причинно-наслідкові зв'язки. Чому, і що у мене сталося. Надав мені повний опис ситуації. Призначив лікування. Лікар дуже сподобався.
11 марта '20 г.
10
Катя И.
Мені сподобалося! Лікар уважно вислухав мої скарги, я прийшла до нього уже з готовими аналізами, так як я медик, маю уявлення що потрібно було б цьому спеціалісту. І сьогодні, лікар мені детально розписав лікування. Спеціаліста рекомендую!
12 марта '20 г.
9
Олександр
Я була на консультації, можу сказати що лікар досить фаховий, добре розуміється у своїй сфері. Дуже гарно відноситься до пацієнтів, і старається розібратись в проблемі. Дала досить гарні поради та рекомендації. Прийду повторно!
22 марта '20 г.
Добавить отзыв
Оцените клинику по 10-и бальной шкале
(отметка "10" является самой высокой оценкой)
5,2
Днепр пр-т Пушкина, 11 (офис 79)
р.Центральный
Клиника здоровой кожи Ellases clinic (Элласес клиник) предоставляет пациентам полный спектр услуг (диагностика, терапия, профилактика, реабилитация) по восстановлению здоровья кожных покровов. В работе специалисты применяют только современные техники и методики.
Работает с 09:00-19:00
Сб: 09:00-16:00