Остеопатія в студії психологічного і фізичного благополуччя Ганеша

Львов вул. Героїв УПА, 73 (корп. 10, пов. 2, код 319, каб. 8)
8,5
Пн — Пт: 09:00-20:00Сб: 10:00-17:00
Остеопатія в студії психологічного і фізичного благополуччя Ганеша

Остеопатія – це альтернативний метод лікування організму. Що найважливіше в наш час, цей метод безмедикаментозний. В основі остеопатії є тілесно-орієнтовна психотерапія, мануальна терапія(костоправство) та масаж(на більш глибинних структурах). Головний інструмент остеопата це його руки. Чудово поєднюється зі стоматологією, психологією. Остеопат розглядає не лише те, з чим людина звернулася, а весь організм як єдине ціле. Він запускає процес самовідновлення організму. Одним з видів остеопатії є краніосакральна остеопатія. Чим вона допомагає?

Показання:

• Знімає хронічну втому;
  • Справляється з головними болями різної єтіології, панічними атаками, іншими психологічними проблемами;
  • Покращення роботи головного мозку, зокрема живлення судин г. м., краще кровопостачання та ін.;
  • Лікування хребетного стовпа людини, вирібнювання усі хребців, відновлення роботи суглобів, усунення усіх видів та типів гриж, усунення травм (нагальних та давно забутих), дитячих;
  • Лікування онкології;
  • Робота з вагітними, новонарожденими, дітьми, усунення післяпологових травм;
  • Робота з нервовими закінченнями;
  • Лікування ВСД, усіх тривожних розладів.

Ефективність сеансів краніосакральної остеопатії проявляється після 1-2 сеансу. Зазвичай вистачає до 10 сеансів, щоб усунути проблеми.

Протипоказань до цього методу немає жодних.

Переваги:

• Безмедикаментозний метод;
  • Швидкий ефект;
  • Повне або часткове одужання;
  • Робота на глибинних структурах організму;
  • Вирішенння кількох проблем в плані здоров»я людини та ін.
Центр сучасної діагностики “Нейромед» - це унікальна мережа медичних центрів, що надає доступ до найновітніших методик діагностики організму людини. Ключовими напрямками є проведення МРТ та УЗД діагностики, реабілітації хребта та суглобів, консультації вузьких спеціалістів різного профілю.
Вінниця проспект Юності 16 Б
8,7
8,6
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з більш ніж 10-ти річним досвідом. У центрах застосовують сучасні технології діагностики та лікування зубів, що дозволяє фахівцям виявляти захворювання ще на ранніх стадіях та надавати якісне професійне лікування.
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка) м. Академмістечко м.Сирець м. Берестейська
6,7
Затишна сучасна стоматологія у серці Львова - Astra Dent на проспекті Шевченка, 7
Дитяча поліклініка Веселка на пр. Чорновола — лікувально-діагностичний комплекс, в умовах якого можна отримати консультативну допомогу, пройти повне обстеження, а також лікування гострих, хронічних хвороб. Крім того, фахівці поліклініки займаються профілактикою захворювань, проводять огляди перед вакцинацією, складають індивідуальний план терапії для дітей.
Львів вул. Івана-Теодозія Куровця, 10 р.Франківський
8,6
Надійний медичний простір, в основі якого зароджується культура здорового, щасливого та задоволеного пацієнта. Працюємо з передовими медичними технологіями та застосовуємо унікальні мультидисциплінарні підходи. У клініці працюють лікарі-науковці та лікарі з досвідом більше 20 років. Команда лікарів працює у форматі консиліума для вибору тактики ведення пацієнта у складних клінічних випадках, через призму загального стану організму. Основні напрямки: судинна хірургія, урологія, діагностика повного спектру, поліклінічне відділення, яке налічує більше 20 спеціалістів різних напрямків.