Лікування, відновлення та реабілітація після COVID

5,1
Пн — Пт: 08:00-20:00Сб: 09:00-16:00
Лікування, відновлення та реабілітація після COVID

Реабілітація та відновлення організму після перенесеного COVID («POST COVID - терапія») - ще один напрямок діяльності мережі клінік «Ваш ВРАЧ»!

КОМУ ПОТРІБНА «POST COVID-терапія»?

Відновлення після грипу чи ГРВІ відбувається вже через тиждень, а після COVID-19 втома і астенія можуть відчуватися дуже довго. Тому відновлення після перенесеної коронавірусної інфекції потрібно усім, а особливо пацієнтам, у яких був важкий або середній перебіг хвороби.

На фоні пандемії COVID-19 загострилась проблема розвитку психічних і соматичних захворювань. У деяких пацієнтів в результаті захворювання виникають проблеми з печінкою, нирками, травним трактом, ендокринною, серцево-судинною, нервовою (центральною, периферичною, вегетативною) системами. Зустрічаються «тихі» (безсимптомні) тромбози, які можна виявити лише на небезпечній стадії перебігу. Підвищується ризик розвитку інфарктів та інсультів. Після коронавірусної пневмонії люди довго скаржаться на задишку.

ХТО МОЖЕ СКОРИСТАТИСЬ ПРОГРАМОЮ «POST COVID-терапія»?

Пацієнти, які вже одужали, але мають наслідки та ускладнення після перенесеного COVID-захворювання!

МЕТОЮ ПРОГРАМИ Є ВІДНОВЛЕННЯ:

• Бронхо-легеневої системи.
  • Серцево-судинної системи.
  • Неврологічних систем (ЦНС, ПНС, ВНС).
  • Психологічного здоров'я.

Медичні центри «Ваш ВРАЧ» мають всі можливості, щоб допомогти відновитися після COVID:

1. КОМПЕТЕНТНІ ЛІКАРІ, які володіють кількома суміжними спеціалізаціями (терапевт-кардіолог, терапевт-ендокринолог, терапевт-гастроентеролог, сімейний лікар-кардіолог, а також неврологи).
  2. ВЛАСНА ЛАБОРАТОРІЯ в клініці на Печерську, що дозволить провести швидку лабораторну діагностику під час візиту до лікаря.
  3. ВСЯ НЕОБХІДНА ДІАГНОСТИЧНА БАЗА:
    • Кардіологічна і судинна (ЕКГ, Холтер, Спірографія, РВГ, УЗД серця і судин).
    • Неврологічна (ЕЕГ, ЕхоЕГ, РЕГ, ЕНМГ);
    • Всі необхідні види УЗД, в тому числі і УЗД легенів, яка за кордоном стала основною в процесі спостереження і моніторингу в період лікування.
  4. ОДНІ З НАЙКРАЩИХ В КИЄВІ КАБІНЕТИ ФІЗІОТЕРАПІЇ.
  5. ДЕННІ СТАЦІОНАРИ.
НАЗВА ПОСЛУГИ ВАРТІСТЬ
1. Консультації пацієнтів з постковідним синдромом
Консультація фахівця онлайн, первинна 390 ₴
Консультація фахівця онлайн, повторна 340 ₴
Консультація фахівця офлайн, первинна 450 ₴
Консультація фахівця офлайн, повторна 400 ₴
2. Діагностичні пакети для пацієнтів з постковідним синдромом
ІНДИВІДУАЛЬНИЙ діагностичний пакет: -10% від прайсу
Склад пакету залежить від індивідуальних потреб пацієнта та визначається лікарем після первинної консультації
БАЗОВИЙ діагностичний пакет: 922 ₴ замість 1025 ₴
- Лабораторні аналізи (ЗАК, ЗАС, глюкоза крові):
- ЕКГ з розшифровкою;
- УЗД органів черевної порожнини та заочеревинного простору (нирок).
3. Лікувальні комплекси для пацієнтів з постквідним синдромом
Комплекс складається з широкого спектру фізіотерапевтичних та медикаментозних методів та підбирається індивідуально, після первинної консультації лікаря. -10% від прайсу

ТРИВАЛІСТЬ І ОСОБЛИВОСТІ ПОСТКОВІДНОЇ ТЕРАПІЇ?

Процедури «Постковідної терапії» та їх кількість будуть залежати від індивідуальних потреб пацієнта, адже наслідки перенесеної хвороби у всіх різні.

Одеса вул Євгена Чикаленка, 75 (Ак. Вільямса) р.Київський
7,1
Медичний центр ударно-хвильової терапії «OCSARAT MEDICAL» — клініка, що спеціалізується на терапії різних патологій у галузі неврології, урології, ортопедії та травматології, естетичної медицини та косметології, стоматології, гінекології, оториноларінгології. Усі філії оснащено найновішим високотехнологічним обладнанням швейцарської фірми Storz Medical.
Кривий Ріг проспект Миру, 31
7,4
Черкаси вул. В'ячеслава Чорновола, 1
7,1
Київ с. Чайки, вул. Печерська, 4
6,7
У медичній клініці проводяться консультативні прийоми фахівців, інструментальна діагностика, амбулаторні маніпуляції, хірургічні втручання. Здійснюються виїзні послуги на дому і надається швидка допомога. Оснащено хірургічна зала та кімната денного стаціонару; чергує карета швидкої допомогі, розташований травмопункт.
Київ вул. Огіркова, 69 (заїзд з вул. Івана Виговского, 3) р.Подільський
6,7
Клініка ВІІВА на НИВКАХ - ще одна клініка в мережі ВІВА. Зручне розташування, повний робочий графік, широкий спектр фахівців - ми впевнені, нова філія стане улюбленим медичним закладом у Подільському спальному мікрорайоні.
Полтава вул. Степового Фронту, 7
7,2