Сторінка 2. Лікарі терапевти в Києві (метро Тараса Шевченко)

Анастасия
Очень хороший специалист. Уже несколько лет хожу только к ней. Она действительно старается максимально разобраться в болезни, дает очень полезные рекомендации и советы по лечению.
20 лютого '18 г.
А я как раз у Примачук и консультировалась где-то месяц назад. В общем впечатления хорошие, Валентина Анатольевна отлично разбирается по профильным вопросам, даже рекомендациями меня по режиму питания снабдила.
20 лютого '17 г.
Анатолій
Обращаемся всей семьей в разных случаях. Очень грамотный врач, много знает. Доверяем ее мнению.
03 грудня '16 г.
Ходим с мужем только к ней. Рекомендуем как отличного терапевта
18 вересня '16 г.
Терапевт
Лікар спеціалізується на діагностиці, профілактиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Приймає пацієнтів з ангіною, хронічним бронхітом, отитом, циститом, нежиттю, шкірними висипаннями, остеохондрозом, холециститом та іншими патологіями. Проводить розшифровку лабораторних аналізів та ЕКГ. Консультує з питань правильного харчування при хворобах шлунково-кишкового тракту.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Сімейний лікар
Сімейний лікар Примачук Валентина Анатоліївна надає консультаційні послуги в області терапії. Займається діагностикою, лікуванням і профілактикою респіраторних і вірусних інфекцій, захворювань органів шлунково-кишкового тракту (гастрит, холецистит) і дихальної системи (бронхіт, пневмонія) і ін.