Сторінка 3. Лікарі кардіологи в Києві (Шевченківський район)

Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з міжхребцевими грижами, протрузіями, вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, гіпертонічною хворобою, підвищеною тривожністю і нервозністю, панічними атаками і епілепсію.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Терапевт
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Тетяна Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар кардіолог та терапевт з професійним досвідом більше 40 років, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, терапевтичного профілю, також проводить роводить ультразвукову діагностику органів і систем організму
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Кардіолог, терапевт
Лікар Бобровська Ольга Олександрівна спеціалізується у лікуванні кардіологічних захворювань, сімейній медицині, успішно пройшла атестацію на вищу лікарську категорію. Веде хворих з порушеннями роботи серця, судинні патології, підвищеним і зниженим артеріальним тиском, у своїй роботі застосовує методи ЕКГ, добового моніторування, ЕхоКГ.
Ревматолог, кардіолог
Доктор Новиков Олександр Миколайович - ревматолог, кардіолог. Протягом 28 лети спеціалізується на захворюваннях серцево-судинної системи. Проводить діагностику і терапію патологічних процесів. Спеціалізується на гіпертонічній хворобі, стенокардії. Володіє навичками проведення профілактичних і реабілітаційних заходів.
Кардіолог
Лікар проводить діагностику і лікування серцево-судинних захворювань. Протягом 30 років успішно лікує гіпертонічну хворобу, міокардит, перикардит, серцеву недостатність і аритмії. Виконує ехокардіографію. В роботі використовує як традиційні, так і сучасні методики лікування.
Терапевт, УЗД-фахівець, кардіолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає широкий спектр послуг в області терапії. Лікує атеросклероз, ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, бронхіт і гастрит. Проводить електрокардіографію, ультразвукове дослідження органів малого таза, черевної порожнини і щитовидної залози. Займається оформленням лікарняних листів і довідок для відвідування басейну.
Кардіолог, Ревматолог, Нефролог
Доктор спеціалізується в області кардіології та ревматології. Лікує ішемічну хворобу серця, хвороби суглобів, дифузні патології сполучної тканини. Займається корекцією факторів ризику серцево-судинних захворювань. Виконує електрокардіографію, ехокардіографію, УЗД магістральних судин.
Кардіолог
Лікар-кардіолог вищої кваліфікаційної категорії надає послуги консультативного прийому, оглядів, а також проведення ряду діагностичних досліджень, включаючи електрокардіографію та добовий моніторинг. Спеціалізується на діагностиці та лікуванні таких захворювань серцево-судинної системи, як стенокардія, фібриляція, інфаркти та інсульти. Веде прийом пацієнтів зі скаргами на запаморочення і підвищене серцебиття.