Таран Сергій Станіславович

Терапевт, УЗД-фахівець, кардіолог
31 рік досвіду
Викликати додому
Лікар надає широкий спектр послуг в області терапії. Лікує атеросклероз, ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, бронхіт і гастрит. Проводить електрокардіографію, ультразвукове дослідження органів малого таза, черевної порожнини і щитовидної залози. Займається оформленням лікарняних листів і довідок для відвідування басейну.

Михаил
У меня начались боли в желудке. Я пошел к своему терапевту – Таран Сергею Станиславовичу. Он посмотрел, расспросил, посмотрел анализы. Сказал, что у меня гастрит. Назначил лечение (препараты и диету). Больше ничего лишнего. Спустя 14 дней мое состояние заметно улучшилось.

• 1993 р. — Донецький медичний інститут, спеціальність «терапія».

• курси «Невідкладна допомога при травмі на місці пригоди» (Prehospital Trauma Life Support);
  • курси «Серцево-легенева реанімація та невідкладна кардіологічна допомога на місці події» (BLS and ACLS for Healthcare Providers);
  • 2017 р. — стажування по терапії в Харківській медичній академії післядипломної освіти, м. Харків;
  • 2017 р. — курси спеціалізації по ультразвукової діагностиці в Харківській медичній академії післядипломної освіти м. Харків;
  • 2017 р. — курси тематичного удосконалення по ехокардіографії та доплерехокардіографії в ГУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії ім. Н. M Амосова», м. Київ.