Виклик кардіолога додому в Києві (Шевченківський район)

Кардіолог, терапевт, УЗД-спеціаліст
Викликати лікаря додому
Тетяна Анатоліївна – кандидат медичних наук, лікар кардіолог та терапевт з професійним досвідом більше 40 років, спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань кардіологічного, терапевтичного профілю, також проводить роводить ультразвукову діагностику органів і систем організму
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Київ вул. Щербаківського 45 А, 2 поверх м. Нивки
Кардіолог
Викликати лікаря додому
Основні послуги: перкусія, пальпація, аускультація серця, легенів і магістральних судин, проведення та розшифровка ЕКГ і ЕхоКГ. Надання допомоги при невідкладних станах.
Кардіолог
Викликати лікаря додому
Спеціаліст займається діагностикою та лікуванням ішемічної хвороби серця, аритмії, гіпертонічній хворобі і інших захворювань серцево-судинної системи. Проводить електрокардіографію та холтерівське моніторування ЕКГ.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Сімейний лікар, Терапевт, Тардіолог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується в області кардіології, сімейної медицини та терапії. Успішно займається діагностикою та лікуванням пульмонологічних і нефрологічних захворювань, ішемічної хвороби серця, аритмії, гіпертонічній хворобі, гельмінтозів та алергії. Приймає дорослих і дітей від 3 років.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8
Кардіолог, лікар невідкладних станів
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні серцево-судинних захворювань. За потреби проводить реанімаційні заходи. Виконує постановку повітроводу, ларингеальної маски, інтубацію трахеї, непрямий масаж серця, дефібриляцію. Здійснює ведення пацієнтів після операцій на серці.
Невролог
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні неврологічних захворювань. Приймає пацієнтів з міжхребцевими грижами, протрузіями, вегетосудинною дистонією, остеохондрозом, гіпертонічною хворобою, підвищеною тривожністю і нервозністю, панічними атаками і епілепсію.
Викликати лікаря додому
Лікар проводить профілактику всіх можливих порушень стану здоров'я, первинну діагностику, супровід та лікування найбільш поширених захворювань органів та систем. Також проводить первинну діагностику та офтальмологічне огляд, офтальмоскопію та отоскопію для діагностики захворювань системи ЛОР органів.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Професія лікаря дає можливість приносити користь суспільству, робити людей здоровішими та щасливішими.
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Ще з дитинства я вирішила, що буду лікарем. Завжди цікавила наука та те, як працює наш організм. Володіючи знаннями у медичний сфері, я розумію, що можу допомагати людям розширювати розуміння про свій організм, лікувати патології, розвивати науку і вносити вклад у медичні досягнення, які з кожним роком будуть тільки покращувати якість нашого життя.
Консультація Только онлайн - 350
Терапевт, УЗД-фахівець, кардіолог
31 рік досвіду
Викликати лікаря додому
Лікар надає широкий спектр послуг в області терапії. Лікує атеросклероз, ішемічну хворобу серця, гіпертонічну хворобу, бронхіт і гастрит. Проводить електрокардіографію, ультразвукове дослідження органів малого таза, черевної порожнини і щитовидної залози. Займається оформленням лікарняних листів і довідок для відвідування басейну.