Сторінка 3. Лікарі отоларингологи в Києві (метро Позняки)

Паша
Этой зимой подхватил какой-то вирус, начало сильно болеть горло. Не выдержал и пошел к врачу. И вовремя, потому что оказалось, что у меня ангина. Врач назначил антибиотики, промывать нос, полоскать горло. Но зато я теперь знаю хорошего ЛОРа.
25 лютого '19 г.
Максим
Захворів на грип, після якого почалося усладнення на вухо. Звернувся до лікаря Павленко. Це саме той лікар, що був мені потрібен. Назначив ліки, фізіотерапію. Поступово мій стан став краще завдяки знанням гарного спеціаліста. Рекомендую усім, не можна нехтувати своїм здоров’ям.
05 січня '17 г.
Отоларинголог
Лікар отоларинголог вищої категорії. Надає послуги з лікування хворих з гострими і хронічними риніти, синусити, фарингітами, тонзиліти, ларингіти, із захворюваннями зовнішнього, середнього і внутрішнього вуха. Закінчив Український державний медичний університет.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Викликати лікаря додому
Доктор Чубко Сергій Петрович - отоларинголог. Лікар першої категорії, досвід роботи 23 роки. Спеціалізується на захворюваннях ЛОР-органів. Усуває сірчані пробки, розкриває абсцеси, промиває носові ходи. Володіє техніками оперативного втручання, які вміло, використовує в своїй практиці. Застосовує виключно сучасні технології та медичні препарати. Приймає пацієнтів в консультативному режимі. Проводить операції на перетинці носа, тонзилектомії.
Ендоскопіст
Лікар ендоскопічної діагностики, має вищу кваліфікаційну категорію, спеціалізується на проведенні досліджень органів шлунково-кишкового тракту, здійснює забір біологічного матеріалу для гістологічного дослідження. Досконало володіє діагностичним обладнанням. На підставі проведеного обстеження становить медичний висновок. В роботі використовує індивідуальний підхід, уважно ставиться до пацієнтів. Віталій Миколайович має значний практичний досвід роботи. Звертаються до нього при різних захворюваннях травної системи.
Київ вул. Дніпровська набережна, 25 м.Осокорки153м.Позняки277
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні ЛОР-захворювань у дорослих і дітей. Спеціалізується на реконструктивної хірургії горла і носа. Проводить відновлення голосової функції і видалення новоутворень гортані. Виконує аудіометрію дітям, а також продування вух і промивання пазух носа.
Київ ул. Срибнокильская, 2 А м.Осокорки71м.Позняки98
Отоларинголог дитячий
Педіатриня, отоларингологиня дитяча
Викликати лікаря додому
Докторка лікує різні захворювання у дітей з народження і до 18 років. Здійснює прийом пацієнтів з патологіями ЛОР-органів. Виконує розтин паратонзиллярного абсцесу, масаж барабанних перетинок та пункцію гайморових пазух. Лікує бронхіти, анемію, дерматити, тонзиліт, отит, вазомоторний алергічний риніт.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Оториноларинголог, дитячий отоларинголог
Крижанівський Дмитро Артурович володіє методами лікування гострих і хронічних захворювань ЛОР-органів.
Отоларинголог
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями вух, горла та носа. Виконує отоскопію, непряму ларингоскопію, ендоскопічний огляд лор-органів. Проводить розкриття та дренування паратонзилярних абсцесів, фурункулів носа та зовнішнього слухового проходу. Лікує отит, синусит, фарингіт, риніт, гіпертрофію мигдаликів та інші хвороби.