Сторінка 5. Лікарі гінекологи в Києві (метро Оболонь)

Сергей
Моя бывшая подружка на прощание нагладила меня хламидиозом. Потому даже времени погоревать за отношениями не было, я пошел к Владимиру Владимировичу и начал лечение. Длительный курс лечения и я снова здоров, весел и бодр) Теперь я на пути новых свершений и поисков судьбы, и пусть даже эти мысли мне достались такой ценой)
06 липня '18 г.
Кирилл
После отпуска приехал со странными кожными высыпаниями, не на шутку испугавшись я сразу пошел к Владимиру Владимировичу. К счастью, ничего серьезного не нашли, но благодаря лечению от сыпи не осталось и следа. Я доктором остался доволен.
20 липня '18 г.
Внимательный и вдумчивый врач, жаль, что больше не имею возможности обслуживаться у него(
06 листопада '17 г.
Маргарита
Приємний та ввічливий лікар. На прийомі діагноз поставив відразу після огладу і призначив дієвий курс лікування. Мені все сподобалось.
13 березеня '17 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар першої кваліфікаційної категорії. Спеціалізується в області гінекології, надає послуги діагноста. Веде консультативні прийоми акушера-гінеколога. Займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань, плануванням і веденням вагітності. Проводить УЗД органів черевної порожнини і малого таза, нирок і сечового міхура, щитовидної залози, молочних залоз.
Дерматовенеролог
Лікар Регеда Володимир Володимирович - з 32-річним стажем роботи, спеціалізується в області дерматовенерології. Доктор займається вивченням причин і методів профілактики патології шкірних покривів і слизових бактеріального, вірусного та грибкового походження. Звернутися до Регеда В.В. можна для лікування хламідіозу, трихомоніазу, уреаплазмозу і хронічного запалення простати. Спеціаліст надає допомогу всім пацієнтам, незалежно від віку. Консультує пацієнтів, які страждають хронічними системними захворюваннями з ураженням шкіри.
Київ вул. Ярослава Івашкевича, 6/8 А м.Оболонь459м.Мінська4710
Гінеколог, Акушер-гінеколог, Репродуктолог
Лікар-репродуктолог, акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, веде діагностично-консультативний прийом, призначає дослідження, проводить медикаментозне і малоінвазивне лікування захворювань шийки матки, яєчників, менструальної дисфункції. Пройшла стажування за кордоном. Складається в Українській асоціації репродуктивної медицини, Асоціації акушерів-гінеколог України.
Записатися на прийом2 онлайн записи
Гінеколог, Акушер-гінеколог, гінеколог-ендокринолог
Доктор Ковалевська Лариса Станіславівна спеціалізується в області гінекологічної ендокринології та репродуктології, займається лікуванням клімаксу, дисфункції яєчників, менструальних розладів. Веде прийом і консультацію пацієнтів, гінекологічний огляд, становить план терапевтичних заходів. Має кандидатський ступінь, лікар вищої категорії. Пройшла стажування в Угорщині.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог
Доктор Кириліна Тетяна Сергіївна спеціалізується в областях гінекології і акушерства. Консультує, виписує рекомендації для профілактики ЗПСШ і ряду інших недуг. Виконує обстеження жіночої репродуктивної системи за допомогою кольпоскопа і біопсії, проводить також відеокольпоскопію, вагінальну і абдоминальную УЗ-діагностику. Практикує терапевтичне ін'єкційне лікування, також практикує введення медикаментів за допомогою тампонів. Крім того, використовує радіохвильової хірургію і вагінальні процедури. Лікує венеричні хвороби, папіломовірус, кандидоз, ерозію і дисплазію шийки матки.
Київ вул. Вишгородська, 38 м.Почайна28м.Оболонь30
41 рік досвіду
Лікар Шаргородська Світлана Олександрівна - лікар першої категорії, акушер-гінеколог, має 3-річний стаж. До компетенції фахівця входить проведення таких діагностичних процедур, як гістероскопія, кольпоскопія та ультразвукове дослідження органів репродуктивної системи. Лікар надає допомогу у вирішенні питань безпліддя, виборі методів контрацепції, лікування інфекційно-запальних, гормональних патологій статевої системи. До доктора звертаються при порушенні менструального циклу, сальпингоофорите, міомі матки, поліпи шийки матки, кольпіті, вагініті, ендометріозі.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410
Акушер-гінеколог
Акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії займається плануванням і веденням вагітності. Також спеціалізується на лікуванні ряду недуг гінекологічного профілю, включаючи запальні процеси, інфекційні захворювання і патологічні новоутворення. Проводить процедури біопсії, кольпоскопії, канонізації матки, діатермії і коагуляції. Надає психологічну підтримку сімейних пар при безпосередній близькості пологів, підвищує медичну грамотність майбутніх породіль.
Акушерство-гінекологія, лікар-УЗД
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних патологій. Проводить кольпоскопію, УЗД щитовидної залози, молочних залоз, нирок, передміхурової залози, м'яких тканин та органів малого тазу. Приймає пацієнток з дисплазією шийки матки, молочницею, хламідіозом, мікоплазмозом та іншими захворюваннями.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-09
Київ вул. Межева, 23 Б м.Оболонь1 час 7 мин16м.Мінська1 час 13 мин15м.Сирець1 час 4 мин16
Гінеколог
Гінеколог-хірург
Лікар займається лікуванням гінекологічних захворювань консервативними та хірургічними методами. Виконує вишкрібання порожнини матки, бужування цервікального каналу, міомектомію. Проводить установку пессарія при вагітності, вульвектомію, розсічення синехій, видалення шийки матки та кіст яєчників.