Сторінка 2. Лікарі вертебрологи в Києві (метро Лук'янівська)

Вячеслав
Хочу подякувати Таталібі Роману Петровичу за професійну реабілітацію після вибухового поранення. Роман Петрович з першої зустрічі відповідально і віддано взявся за моє лікування. З перших сеансів я відчув значне полегшення в попереку, а також почала зменшуватись головна біль. Якість життя покращилась. Від усього серця хотів би побажати Роману Петровичу богатирського здоров'я, вдячних пацієнтів та кар'єрного зросту! Дякую Вам!
30 листопада '-1 г.
Лікар терпляче, уважно вислухав, детально пояснив мені суть мого недугу. Розповів своє бачення лікувального процесу, спокійно і терпляче відповів на всі питання, що мене цікавили. Приділив рівно стільки часу, скільки мені потрібно було.
12 березеня '20 г.
Анна П.
Лікар надав кваліфіковану консультацію. Ввічливо розмовляв зі мною. Розповів все докладно, та звернув особливу увагу на всі нюанси. Була записана на наступний день для проведення необхідних маніпуляцій. Дуже хороший лікар! Рекомендую!
10 березеня '20 г.
Ортопед-травматолог
Доктор спеціалізується в області корекції хребта, внутрішньосуглобового введення гіалуронової кислоти і PRP-терапії, параартікулярних застосуваннях озонотерапії, виготовленні ортопедичних устілок.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Ортопед-травматолог, вертебролог
Ортопед-травматолог, вертебролог Бунечко Ілля Васильович проводить ортопедичну корекцію хребта методом «короткого важеля», паравертебральні, параартикулярні блокади, зональні ін'єкції, карбоксітерапію, процедури ударно-хвильової терапії. Займається лікуванням таких хвороб, як міжхребцева грижа, міофасціальний больовий синдром, остеохондроз, артроз (остеоартроз), радикуліт (радикулопатія).
Записатися на прийом1 онлайн запис