Сторінка 2. Лікарі гастроентерологи в Києві (Голосіївський район)

Тамара
У Натальи Федоровны много лет :) все диагнозы правильные. Жаль далеко от нас находится и попасть тяжело :(
30 листопада '-1 г.
Ірина
Величезне спасибі Наталі Федорівні за уважність і доброзичливе ставлення до моєї дитини. Лікування у Чернеги виявилося для нас корисним, ми одужали. Залишилися дуже задоволені!
05 січня '17 г.
Валерія
Моя безмежна благодарність лікарю за її труд. Я проходила у неї діагностику і вона звернула увагу на проблему, яку не помічали інші спеціалісти. Я одразу почала лікування. Маю надію на позитивний результат. Якби усі лікарі були такі уважні.
23 жовтня '17 г.
Гастроентеролог, узд-фахівець
Лікар гастроентеролог, УЗД-фахівець. Надає послуги з діагностики та лікування захворювань травного тракту, володіє методом УЗ-діагностики органів і систем.
Педіатр, Гастроентеролог
Лікар вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Спеціалізується в області педіатрії, дитячої гастроентерології. Веде консультативні прийоми. Займається діагностикою та лікуванням захворювань гастроентерологічного профілю, має міжнародний сертифікат з дитячої дієтології.
Гастроентеролог
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань шлунково-кишкового тракту: езофагіт, гастрит, гепатит, панкреатит, коліт, холецистит, гельмінтози.
Терапевт
Терапевт
Терапевт, Гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар гастроентеролог, терапевт вищої категорії, доктор медичних наук, професор. Надає послуги з лікування органів травного тракту і загальнотерапевтичних захворювань, спеціалізується на лікуванні захворювань кишечника. Закінчила НМУ імені О.О.Богомольця.
Гастроентеролог, УЗД-фахівець
Лікар-гастроентеролог вищої категорії кваліфікації надає послуги консультації, УЗ-діагностики та лікування органів шлунково-кишкового тракту. Лікує такі хвороби, як гастрит і виразка шлунка. Хірургічним шляхом видаляє камені з жовчного міхура. Для постановки діагнозу проводить ультразвукові дослідження органів черевної порожнини та заочеревинного простору. Призначає план терапії лікування, консультує і висловлює друга думка при вже складеною схемою терапії. Складається в Українському допплеровском клубі.
Київ пр-т Голосіївський, 59 б (Міська клінічна лікарня №10, хірургічний корпус, вхід з правого торця, 4 поверх, кабінет УЗД)) м.Голосіївська51м.Деміївська105
Гастроэнтеролог, нефролог
Сімейний лікар, Гастроентеролог, Терапевт
Лікар-терапевт, гастроентеролог, сімейний лікар спеціалізується у терапії захворювань легенів, бронхів, верхніх дихальних шляхів, запальних патологій горла і носових пазух, серцево-судинних порушень, збоїв рівня артеріального тиску, патологічних явищ у роботі шлунково-кишкового тракту. Бере участь у засіданнях кардіологічного і терапевтичного товариств.
Педіатр, дитячий гастроентеролог
31 рік досвіду
Лікар здійснює патронаж новонароджених та дітей до 1 року. Консультує з питань харчування немовлят та дітей. Займається підбором дієти при сечокам'яній хворобі, пієлонефриті, нефропатії. Лікує бронхіт, пневмонію, тонзиліт, краснуху, гайморит, алергію, гостру респіраторну вірусну інфекцію та інші хвороби.