Здорна Вікторія Володимирівна

Гастроентеролог
Доктор Здорна Вікторія Володимирівна має вищу категорію кваліфікації в області гастроентерології. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту. Також займається комплексною діагностикою стану травної системи. Надає медичну допомогу при недугах будь-якого характеру, включаючи інфекції, запальні процеси і соматичні хвороби. Призначає медикаментозне або хірургічне лікування і контролює проведення терапії. Підбирає індивідуальний раціон при гастритах, виразковій хворобі, дисбактеріозі і колітах. Спостерігає пацієнтів після операцій на органах черевної порожнини. Складається в Асоціації гастроентерологів України.

Лікар працює в клініках:

Настя
Вниметальный и ответственный доктор. Диагноз поставила уже на первом приеме и назначила эффективный курс лечения. Я ей очень благодарна.
Рита
Не только вылечила, но и дала множество полезных рекомендаций и советов, очень умный и приятный в общении врач!
Вадим
30 травня '16р.
Вежливый и внимательный человек. Сейчас лечусь под ее контролем от холецистита, результаты тешат.
Соломій
Все чудово, все сподобалось. Гарний та охайний специаліст. Вилікувала не лиш мене а й мою мачеху
Андрей
Хороший врач, может показаться, что она грубая, но, судя по моему опыту, свою задачу, вылечить пациента она выполняет здорово

• 2001 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.

• Член Асоціації гастроентерологів України.