Сторінка 7. Лікарі стоматологи в Києві (Дарницький район)

Виталий
Всем рекомендую этого доктора, отличный специалист. У меня была сложная ситуация, многие зубы требовали лечения, все это долго, сложно и дорого. Но доктор предложил мне несколько вариантов лечения, чтобы я выбрал то, что мне подойдет. И действительно, если подойти грамотно, можно избавиться от проблем с зубами.
13 березеня '19 г.
Лана
Очень хороший стоматолог!!!! И очень добрый:) рекомендую
10 травня '18 г.
Ивченко относится к новому поколению стоматологов, ориентированных на современные технологии. Мне это подходит, ведь я хочу, чтобы мои зубы выглядели безупречно. Владимир знает, как добиться максимального эффекта.
26 листопада '16 г.
Владимир Андреевич помог мне вернуть улыбку) Лечение провел быстро и качественно, рапсисал необходимые рекомендации. Теперь буду регулярно приходить к нему на профилактические осмотры. Рекомендую его как отличного врача!
28 лютого '17 г.
Стоматолог
Лікар Германович Андрій - стоматолог. Спеціалізується на захворюваннях ротової порожнини протягом 31 року. Кваліфікується на хірургічному лікуванні. Проводить видалення зубів, установку імплантатів. Працює з індивідуальними схемами терапії. Кваліфікується на кістковій пластиці різної складності. Приймає пацієнтів за попереднім записом.
Стоматолог
Доктор Івченко Володимир Андрійович займається терапевтичним і ендодонтичним лікуванням хвороб зубів. Також компетентний в області естетичної стоматології. Надає послуги лікування кореневих каналів, в якості основного інструменту використовує операційний мікроскоп. Крім того, виконує мініінвазивне відновлення зубної емалі, встановлює протези і пломбує зуби.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог, ендодонтист, гігієніст
Стоматолог-терапевт
Доктор Братіца Анна Валеріївна спеціалізується в області стоматології. Займається оглядом порожнини рота на предмет наявності захворювань і дефектів. Далі займається лікуванням виявлених захворювань і дефектів, проводить корекцію зовнішнього вигляду зубного ряду. Лікує захворювання зубів і хвороби ясен, карієс, усуває пошкодження зубної емалі, займається пломбуванням кореневих каналів, чищенням зубів.
Консультація бесплатно
Стоматолог-терапевт, Дитячий стоматолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій ясен і зубів. Виконує відбілювання зубів, видалення зубного каменю. Лікує карієс, пульпіт, стоматит, гінгівіт, пародонтит. Здійснює прийом дорослих і дітей. В ході лікування зубів у дітей використовує сучасні щадні методики.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається лікуванням захворювань зубів і ясен. Виконує відбілювання зубів, видаляє зубний камінь. Лікує всі види карієсу, пульпіт, періодонтит, стоматит. При профілактичних оглядах дає рекомендації по догляду за ротовою порожниною і зубами. Готує ротову порожнину до подальшого протезування та імплантації.
Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань зубів і ясен. Здійснює пломбування зубів, відновлення зубної емалі, чистку зубів від нальоту і каменю. Приймає пацієнтів з пульпітом, карієсом, гінгівітом, пародонтитом. В роботі використовує сучасні техніки та методики.
Хірург-ортопед
Лікар спеціалізується на видаленні зубів мудрості і зубної імплантації. Лікує атиповий розташування зубів мудрості, вторинну адентію зубів. Виконує установку коронок і вінірів. В роботі використовує сучасні методики. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Стоматолог, ортодонт
Лікар займається діагностикою, лікуванням і профілактикою захворювань зубів у дорослих і дітей. В роботі використовує якісні матеріали та керується міжнародними техніками і стандартами. Проводить шинирование зубів, герметизацію фісур і відбілювання зубів. Спеціалізується на виправленні прикусу пластинками. Лікує всі види карієсу, пульпіт, пародонтоз, стоматит, хейліт і гінгівіт.