Сервинський Ілля Ігорович

Стоматолог-ортодонт
Головний лікар
Сучасні методики виправлення прикусу за допомогою брекет-систем різних видів, лікування захворювання СНЩС і багато іншого.

Роман
Відмінний прийом, я всім задоволений, шикарний спеціаліст. Видно, що людина професіонал своєї справи. Він і заспокоїв, і дав цінні рекомендації. Дуже хороший фахівець! Неодмінно прийду повторно та буду рекомендувати!
Лікар повністю виконав свою роботу. З огляду на те, що я боягузка, він мене ще заспокоїв і дуже оперативно провів процедуру. Лікарю висловлюю свою вдячність, прийду ще! Дуже настійно рекомендую даного фахівця, особливо Якщо ви дуже боїтеся стоматологів як

• 2010 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця, стоматологічний факультет.
  • 2012 р. — Національний медичний університет ім. Богомольця, інтернатура.
  • 2013 р. — Українська военно-медицинск Одеський національний медичний університет ім. Пирогова, спеціалізація по ортодонтії.
  • 2013 р. — Українська військово-медична академія, спеціалізація по хірургії.

• 2019 р. — has successfully completed one day course titled, "Advanced Maxillary Skeletal Expander (MSE) Seminar with Retrospective Overview? the Latest Developments, and Prospective Advanced Applications" (успішно пройшов одноденний курс під назвою "Розширений семінар з розширення щелепного скелета (MSE) з ретроспективним оглядом? Останні розробки і перспективні перспективні застосування ").
  • 2018 р. — Техніка IDR. Dr. Jose Carlos Martins Da Rosa (доктор Хосе Карлос МАРТИНС ТА РОСА). Dental Study Club (УЧБОВИЙ клуб "Дент-Лайн"), м. Київ.
  • 2019 р. — УКР: практичний курс Куцяка Романа Андрійовича "ПЛАСТИКА М'ЯКИХ ТКАНИН" при учбовому центрі "Дент-Лайн", м. Київ.
  • 2018 р. — Dr. Achraf Souayah "ПРОТЕЗУВАННЯ НА ІМПЛАНТАХ" при учбовому центрі "Дент-Лайн", м. Київ.
  • 2018 р. — Dr. Souheil Bechara "негайна ІМПЛАНТАЦІЯ в один етап" при учбовому центрі "Дент-Лайн", м. Київ.
  • 2017 р. — participated in the 2 — day course of prof. Sadao Sato "Orthodontic Treatment Based on Occlusion Plane Control: A Key of Successful Treatment of Different Nypes of Malocclusion With or Without Dysfunctional Problems", Kyiv.
  • 2017 р. — successfully complited the H4 SYSTEM TRAINING PROGRAM "BioFisioLogic Orthodontics with H4" (успішно завершила програму навчання по системі навчанню H4 "BioPhysioLogic Orthodontics with H4") Лектор Dr Daniela Storino, м. Київ.
  • 2017 р. — Семінар-тренінг при учбовому центрі СП "Промед" XVI- й цикл. Ознайомлювальний курс прикладної кинезиологии для ортодонтов.
  • 2018 р. — УКР: пройшов теоретико-практичний курс д-ра Олега Теперева по ЛІКУВАННЮ II КЛАСУ ПО ЕНГЛЮ з використанням брекет-системи Cannon Ultra, м. Київ.
  • 2018 р. — has successfully comlited the "MEAW (Multi — Loop Edgewise Archwire) Advanced Course (успішно пройшов курс підвищення кваліфікації) at Minsk from the 23th to 27h.
  • 2018 р. — брав участь в лекційному курсі Джузеппе Маркетти "Міждисциплінарний підхід в непрямій реставрації фронтальних і бічних зубів".
Схожі спеціалісти:
Стоматолог, ендодонт, стоматолог-терапевт, стоматолог-ендодонтист