Сторінка 3. Лікарі діагности в Харкові (метро Університет)

Юля
Дуже хороший, та уважний лікар. Консультація пройшла на найвищому рівні, дуже професійно і грамотно, вміє знайти індивідуальний підхід. Мені все сподобалося і я налаштована на подальше лікування у цього лікаря. Спасибі.
16 грудня '19 г.
Ірина
Дуже кваліфікований і уважний лікар. Робила УЗД вен нижніх кінцівок в четвертий раз у житті. І вперше у Тетяни Анатоліївни, так що порівнювати є з чим. Лікар дуже уважна, все дуже доступно і кваліфіковано пояснила, а не мовчки написав висновок як більшість лікарів. Дала вичерпні рекомендацій. Загалом, дуже задоволена прийомом і рекомендаціями.
25 січня '20 г.
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Займається лікуванням безпліддя, ЗПСШ, патологій шийки матки, порушень циклу тощо. Виконує кольпоскопію, УЗД-діагностику органів малого таза у жінок.
УЗД-фахівець, генетик
Спеціалізується на пренатальної діагностики вагітності, включаючи вагітність після ЕКЗ, проводить генетичне УЗД.
УЗД-фахівець
31 рік досвіду
Кваліфікований фахівець ультразвукової діагностики органів черевної порожнини, сечовивідної та статевої систем, серця, судин, м'яких тканин, плода та ін.
Ендоскопіст
Лікар спеціалізується на ендоскопічну діагностику захворювань шлунково-кишкового тракту, володіє методиками радикального лікування різних патологій органів травлення.
Лікар-рентгенолог
Лікар проводить дослідження різних органів та систем за допомогою рентгенологічного обладнання. Займається відстеженням динаміки розвитку пухлин, допомагає спеціалісту розробити і скоригувати програму лікування. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах з рентгенології.
Записатися на прийом1 онлайн запис
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Акушер-гінеколог, лікар УЗД Ковальова Юлія Віталіївна проводить консультативний прийом, надає послугу ведення вагітності. В роботі використовує такі методи діагностики, як ультразвукове дослідження органів малого тазу (абодмінально / трансвагинально), кольпоскопія. Проводить радіохвильове лікування патології шийки матки.
Консультація від 350 грн