Лікарі андрологи в Харкові (метро Університет)

Владимир
Большое спасибо доктору Олегу Анатольевичу за профессионализм и грамотный подход к лечению своих пациентов.Благодаря этому я вновь нашел своего доктора спустя 15 лет(тогда он мне очень помог).Спасибо доктору. Крепкого здоровья .Благодарю. Всем рекомендую.
30 листопада '-1 г.
Просто відмінний спеціаліст, справжній знавець та віртуоз своєї справи! Не так давно, Віктор Петрович оперував нашого сина. Ми дуже хвилювалися. Але все пройшло чудово!. Зараз наш синочок почуває себе добре. Це все завдяки цьому чудовому лікаря. Щиро вдячні Вам за турботу про здоров'я нашого сина!
13 січня '20 г.
Валентин
Благодарю за помощь в решении мужских проблем. Зря я столько лет боялся идти к врачу.
25 травня '16 г.
Евгений
Врач располагает к себе. Очень грамотный и понимающий
11 серпня '16 г.
Хірург дитячий
Хірург з успішним досвідом роботи у галузі дитячої хірургії, проводить консультативний прийом, оперативні втручання.
Венеролог, дерматолог, уролог, сексопатолог, сексолог
Лікар Зайцев Олег Анатолійович анонімно проводить експрес-діагностику захворювань, що передаються статевим шляхом. Також займається діагностикою новоутворень передміхурової залози, проводить ефективне лікування лазером, ультразвуком сечостатевих захворювань. Займається лікуванням запальних захворювань сечостатевої системи: простатиту, уретриту, орхіту і інших, лікуванням аденоми передміхурової залози. Доктор також допомагає у відновленні потенції, лібідо / статевого потягу без використання гормонів. Також в компетенції доктора лікування швидкої і затяжний еякуляції, безпліддя. З метою діагностики застосовує УЗД, уретроскопию. Надані послуги - ЛОД-терапія, бужування уретри, масаж передміхурової залози, інстиляції лікувальних розчинів в уретру, спермограма, видалення кондилом, бородавок.
Уролог, андролог, онкоуролог
Лікар-уролог, андролог, онкоуролог займається лікуванням безпліддя, інфекцій, що передаються статевим шляхом, уретриту, гострого простатиту, циститу, пієлонефриту, орхіту, інших захворювань, включаючи онкопатологію нирок, передміхурової залози, сечового міхура та яєчок.
Записатися на прийом4 онлайн записи
Консультація від 450