Лікарі психотерапевти в Харкові (метро Університет)

Інна
Консультація сподобалася. Лікар дуже розташовує до себе, уважно слухає. Прийшла з однією проблемою, а доктор допоміг вирішити відразу кілька. Це говорить про його професіоналізм. Спасибі йому величезне. Обов'язково прийду ще!
18 березеня '20 г.
Були сильні проблеми в сім'ї. Консультацією залишилися дуже задоволені. Лікар зумів пояснити в чому суть наших розбіжностей з чоловіком. Дав дуже слушні поради. Будемо ходити на подальші сеанси. Безперечно рекомендуємо цього лікаря.
16 березеня '20 г.
Специалист, который эффективно справился с решением моей проблемы и при этом не затягивал в длительную терапию! Благодарю!!
30 листопада '-1 г.
Евгения
Долго не решалась пойти к психотерапевту, так как была уверенна что в нашей стране еще нет нормальных специалистов. Была приятно удивлена, буду приходить еще. Тактичный, внимательный, профессионал своего дела. Решилась проблема, которая давно мешала мне чувствовать себя спокойно. Спасибо!
30 листопада '-1 г.
Психотерапевт
У компетенції фахівця гіпнотерапія, лікування неврозів, безсоння, депресивних станів, робота з психосоматикой, лікування невротичного енурезу, робота з психотравмами, сімейне консультування, позбавлення від тютюнової та алкогольної залежності, від ігрової залежності, психотерапія підлітків, емоційно-вольова підготовка спортсменів.