Сторінка 2. Лікарі діагности в Харкові (метро Університет)

Стас
Лікар мені дуже сподобався! Запитав мене на що я скаржуся, і спокійно пояснив мені деякі нюанси. Лікар провів УЗД-дослідження і повідомив, що ніяких проблем з венами нижніх кінцівок у мене немає. І не став пропонувати те, що мені не потрібно, як це роблять більшість спеціалістів. Лікар сумлінно зробив те, що повинен був зробити. Рекомендую.
14 січня '20 г.
Марго
Узист Николай Максимович лучший в своем деле!!!Благодарность ВАМ!
16 січня '19 г.
УЗД-фахівець
Кваліфікований лікар ультразвукової діагностики (УЗД) щитовидної залози, серця, м'яких тканин, органів черевної порожнини.
УЗД-фахівець
Спеціаліст ультразвукової діагностики органів черевної порожнини, сечовивідної та статевої систем, серця, судин, м'яких тканин, плода та ін.
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
Викликати лікаря додому
Делікатний і чуйний лікар, уважний до кожної пацієнтки. Ганна Михайлівна є постійною учасницею семінарів і науково-практичних конференцій з питань гінекології.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Венеролог, дерматолог, уролог, сексопатолог, сексолог
Лікар Зайцев Олег Анатолійович анонімно проводить експрес-діагностику захворювань, що передаються статевим шляхом. Також займається діагностикою новоутворень передміхурової залози, проводить ефективне лікування лазером, ультразвуком сечостатевих захворювань. Займається лікуванням запальних захворювань сечостатевої системи: простатиту, уретриту, орхіту і інших, лікуванням аденоми передміхурової залози. Доктор також допомагає у відновленні потенції, лібідо / статевого потягу без використання гормонів. Також в компетенції доктора лікування швидкої і затяжний еякуляції, безпліддя. З метою діагностики застосовує УЗД, уретроскопию. Надані послуги - ЛОД-терапія, бужування уретри, масаж передміхурової залози, інстиляції лікувальних розчинів в уретру, спермограма, видалення кондилом, бородавок.
УЗД-фахівець
Лікар ультразвукової діагностики найвищої категорії. Спеціалізується на проведенні УЗД: органів черевної порожнини, чоловічих статевих органів, органів малого тазу, щитовидної залози, молочної залози, слинних залоз, еластографії.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Уролог, лікар УЗД
Лікар проводить урологічні обстеження та втручання, забір аналізів. Проводить комплексне лікування та ведення хворих з урологічними захворюваннями різної етіології.
Записатися на прийом3 онлайн записи
Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Досвідчений лікар, застосовує сучасні методи лікування, володіє навичками ультразвукової діагностики, проводить малі оперативні втручання.
Рентгенолог
Рентгенолог займається діагностикою захворювань верхніх дихальних шляхів, зокрема, плевриту, пневмонії та бронхіту. Визначає функціональні зміни сечостатевої системи, зокрема, розвиток сечокам'яної хвороби. Діагностує кісти і інші утворення. Приймає за попереднім записом.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Хірург, лікар УЗД
Хірург, лікар УЗД займається лікуванням гострих гнійних процесів шкіри та м'яких тканин, видаленням новоутворень шкіри та м'яких тканин, проводить операції з приводу врослого нігтя, лікує хворих із синдромом діабетичної стопи та трофічними виразками. Автор та співавтор 42 статей. Співавтор 1 патента України
Акушер-гінеколог, лікар УЗД
31 рік досвіду