Лікарі гастроентерологи в Харкові (метро Університет)

Владимир
Супер
30 листопада '-1 г.
Діна
Лікар приємна, вникає в суть питання, не поспішає і не квапить. Призначені нею ліки були за помірну ціну, нічого не рекламувала і не нав'язувала. Я задала всі питання що мене цікавили, і отримала зрозумілу відповідь. Дуже задоволена роботою спеціаліста! Рекомендую!
17 січня '20 г.
Зенин
Меденец очень хороший амечательный специалист и как человек очень приятная внимательно И вообще не советую всем к ней обращаться она нам очень помогла
30 листопада '-1 г.
Вита Викторовна очень приятный врач. Замечательный специалист! Чуткая, внимательная, вежливая, грамотная, а что еще нужно пациенту от доктора? Спасибо Вам за ваш труд! С благодарностью, семья Коваленко
09 травня '19 г.
Терапевт, Гастроентеролог, Ендоскопіст
Спеціаліст проводить діагностику і лікування патологій шлунково-кишкового тракту. Спеціалізується на ендоскопії. Протягом 16 років успішно лікує гастрит, гепатит, холецистит, виразку шлунка і дисбактеріоз кишечника. Приймає пацієнтів з вагою в області живота, нудотою і блювотою.
Гастроентеролог
Консультація фахівця включає детальний збір інформації про причини розвитку гастроентерологічного захворювання, проведення ЕФГДС. Призначення індивідуальної схеми лікування і профілактики.
Гастроентеролог, терапевт
Лікар спеціалізується в області гастроентерології та терапії. Приймає пацієнтів з гастритом, дисбактеріозом кишечника, дуоденітом, синдромом подразненого кишечника, панкреатитом, гепатитом, холециститом, цирозом печінки та ГЕРБ. Здійснює консультативний прийом в клініці, виїжджає додому до пацієнтів.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Дитячий гастроентеролог
Доктор Волошина Лідія Георгіївна має 32-річний досвід, дитячий гастроентеролог, кандидат медичних наук. Спеціаліст надає послуги з проведення консультацій батькам з корекції харчування дитини з різними захворюваннями, а також відстежує динаміку змін на тлі дотримання дієти. До Волошиної Л.Г. звертаються для діагностики і терапії хвороб травного тракту первинного і вторинного походження. В обов'язки доктора входить лікування виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту, коліту, дисбактеріозу, холециститу, панкреатиту, дискінезії жовчовивідних шляхів. Також лікар нормалізує апетит у дитини і дає рекомендації щодо попередження прогресування патології.
Харків пр-т Незалежності, 10 (пр-т Правды) м.Університет21м.Держпром53
Терапевт, сімейний лікар
Лікар займається лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Оформляє медичні довідки, консультує з питань вакцинації, правильного харчування при захворюваннях травної системи. Лікує гастрит, анемію, хронічний бронхіт, харчові отруєння, алергічний риніт, підвищений артеріальний тиск.
Гастроентеролог, отоларинголог дитячий
Володіє сучасними методами діагностики: фіброгастродуоденоскопія, ректороманоскопія, колоноскопія тощо.
Гастроентеролог
Спеціалізується на лікуванні захворювань шлунково-кишкового тракту, в тому числі грижі стравохідного отвору діафрагми, диспепсії, виразкової хвороби, гастриту, дуоденіту, холециститу, панкреатиту, гепатиту, воспалітельнхе захворювань кишечника, коліту, дисбактеріозу та ін.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8