Лаборанти в Сумах

Наталия
Отличный специалист
30 листопада '-1 г.
Подорога Елена Ивановна один из лучших специалистов в эндокринологии. Очень внимательный человек. В Сумах больше доверие есть только к ней.
30 листопада '-1 г.
Отношение к пациентам прекрасное. Врач нас приняла хорошо, проконсультировала. Ребенок не испугался.
12 жовтня '16 г.
Остап
Елена Ивановна как специалист себя прекрасно проявила. Я доволен результатом.
19 жовтня '16 г.
Ендокринолог
Олена Віталіївна лікар другої категорії, спеціалізується в галузі ендокринології. Лікар проводить прийом дітей і підлітків. Займається діагностикою та лікуванням патологій щитовидної залози, різних порушень обміну речовин, цукрового діабету та ін.
Ендокринолог
Лікар ендокринолог вищої категорії, займається лікуванням цукрового діабету, патологій щитовидної залози, надниркових залоз, розладів ліпідного обміну. Олена Іванівна здійснює індивідуальний підбір інсулінотерапії для кожного пацієнта залежно від медичних показників.
Маммолог, Онколог
Олександр Валерійович, лікар мамолог-онколог, займається діагностикою та лікуванням патологій молочних залоз (у тому числі онкологічного характеру). Лікар призначає терапію при маститах, мастопатії, раку молочної залози; проводить біопсію молочних залоз.