Ліщенко Катерина Олександрівна

Психолог, психотерапевт
Консультація 2000 грн.
Викликати додому
Сімейний та дитячий психолог, акредитований психотерапевт. Катерина Олександрівна також працює як ведучий терапевтичних груп та бізнес-консультант. Основний напрямок в роботі: психотерапія з використанням гештальт підходу, тілесно-орієнтованої терапії, арт-методів. Спеціаліст з успіхом консультує в питаннях взаємин в сім'ї, в парі, з дітьми. Надає психотерапевтичну допомогу при депресіях, панічних атаках, неврозах, різних психосоматичних симптомах. Надає підтримку в кризові періоди при розлученні, втраті, в професії. Проводить консультування власників бізнесу. Пройшла спеціалізації "Теорія розвитку. Вікові кризи", "Тілесно-орієнтована психотерапія", "Кризове консультування в умовах АТО".

Катя
Рекомендую, хороший специалист.
Александр
Отдельное спасибо Екатерине, она мне очень понравилась, это был не последний сеанс.
Ира
Первый раз на приеме у психолога. Думала будет страшно. Все хорошо. Помогло.
Лена
Доступно, понятно, компетентно. Спасибо Кате!
Все отлично. Рекомендую!
Очень понравилось. Хороший специалист.
Спасибо. Наши встречи очень мне помогли.
Игорь
Очень доволен встречей. Обратился первый раз по поводу развода. Успокоился.
Надя
Пришла с вопросами о ребенке. Очень доступно и профессионально доктор провела встречу.
Обратилась с неврозом и паническими атаками. Мне стало спокойней и понятьней что со мной. После первой встречи стало немного легче. Буду ходить на терапию.
Петр
Благодарен за внимательность и профессионализм. Надеюсь что наши встречи изменят мою жизнь
Очень хороший доктор, внимательная, выслушала, дала рекомендации, мы довольны.

• 2008 р. — ОНУ І.І. Мечникова, "Психолог".
  • 2016 р. — ВМУРЛ "Україна", "Магістр психології".

• 2013 р. — «Азовський інтенсив», м. Керч.
  • 2014 р. — "Коблевський інтенсив", с. Морське.
  • 2015 р. — "Одіссея гештальту", Кароліно-Бугаз.
  • 2010-2014 рр. — міжнародна конференція «Гештальт-дебюти».

• Член Українського товариства практикуючих психологів.