КАРАТ, центр практичної психотерапії в Кропивницькому

9.2
Wi-Fi
Оплата карткою
Безкоштовна парковка
Кропивницький, вул. Євгена Чикаленко, 1А, кабінет 410
Чт: 10:00-20:00 Сб: 10:00-20:00

або дзвоніть за телефонами:

Інші філії мережі:
Миколаїв вул. Соборна 12 Б, 319 каб.

р.Центральный

Херсон вул. Лютеранська (Кірова), 24 (оф. 411, 4 поверх)
Одеса вул. Бугаївська 35, оф 602

р.Хаджибейский

• Про клініку
  • Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

Карат — спеціалізований медичний центр, вектор роботи якого спрямований на терапію психосоматичних, психічних, а також психологічних розладів.

Фахівці центру практичної психотерапії готові надати професійну допомогу при наступних хворобах:

• Ожиріння — шляхом кодування, гіпнотичного впливу на підсвідомість людини. Даний метод терапії — авторський, і неодноразово доводив свою ефективність.
  • Розлади харчування, такі як булімія, анорексія, переїдання, в тому числі психогенного генезу, а також орторексія, синдром подразненого кишечника.
  • Неврози, неврастенії.
  • Заїкання, тривожні психічні розлади.
  • Панічні атаки, хронічне психічне напруження.
  • Алергії.
  • Психосоматичні порушення.
  • Занадто яскраво виражені емоції (страх, злість, самотність, смуток).
  • Бронхіальна астма.
  • Безсоння та інші розлади сну.
  • Депресія.
  • Енурез.
  • Псоріаз і інші захворювання зі шкірними проявами.
  • Психосоматика онкологічних хвороб, цукрового діабету.
  • Мігрень.
  • Важкі залежності (лудоманія, алкоголізм, наркоманія) шляхом гіпнотичного, психотерапевтичного впливу на людину.

Перед призначенням індивідуальної схеми терапії фахівець проводить психодіагностику, в ході якої виявляє причинний фактор, оцінює тяжкість порушень і підбирає лікувальний метод впливу.

Терапія здійснюється без використання лікарських засобів, проводиться психокорекція здоров'я за допомогою інноваційних методик, перевірених роками. У центрі також надаються послуги з дитячої психотерапії.

Фахівці спеціалізованого центру психотерапії можуть усунути стійку залежність за 1 сеанс, в процесі якого людина позбавляється від патологічного потягу на 100%.

З лікувальною метою в центрі використовується гіпноз регресивного, директивного виду. Первинно проводиться індивідуальна консультація, після чого визначається форма розладів і їх вираженість. Крім того, в послуги центру входить вікова регресивна терапія, мета якої полягає у виявленні причини хвороби. Дана методика дозволяє працювати з пацієнтом як особисто, так і дистанційно в режимі онлайн.

Дізнатися більш детальну інформацію, записатися на сеанс можна в операторів порталу Likarni.com.

• Ціни на послуги
  • Відгуки
  • Лікарі

КАРАТ, центр практичної психотерапії в Кропивницькому, вартість послуг:

• Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 година 8 000
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 година 6 000
  • Кодування алкоголізму гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 година 15 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 год. 6 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 1 год. 6 000
  • Кодування від куріння гіпнозом за 1 сеанс (16+): виїзд додому / 1 год. 10 000
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 2-3 години 12 000
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години 10 000
  • Лікування ігрових залежностей гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години 20 000
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 2-3 години 12 000
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години 8 000
  • Лікування наркоманії гіпнозом + психотерапія, 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години 20 000
  • Кодування алкоголю + тютюнопаління: офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 1 год. 10 000
  • Офлайн-прийом у кабінеті лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта 1 500
  • Онлайн-терапія з відеозв'язку лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта / 1 год. 600
  • Виїзд до будинку лікаря психолога, психотерапевта, гіпнотерапевта / 1 год. 2 500
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря / 2-3 години 6 000
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку / 2-3 години 4 000
  • Психокорекція - здоров'я: Гіпноз + Психотерапія = 2-й ефект (16+): виїзд додому / 2-3 години 10 000
  • Підготовка до гіпнотерапії: офлайн-прийом у кабінеті лікаря 2 000
  • Підготовка до гіпнотерапії: онлайн-терапія з відеозв'язку 1 500
  • Підготовка до гіпнотерапії: виїзд додому 4 000
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 3 500
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку 2 000
  • Гіпнотерапія здоров'я - Лікування гіпнозом, Директивний, Регресивний, Гіпноаналіз, Всі види гіпнотерапії (16+): виїзд до будинку 6 000
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 3 500
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку 2 000
  • Психокорекція Здоров'я - Психотерапія, Психоаналіз, Психокорекція Всі види психотерапії (16+): виїзд додому 6 000
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 10 000
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): онлайн-терапія з відеозв'язку 8 000
  • Лікування ожиріння гіпнозом + Корекція апетиту + Психотерапія + 2-й ефект (16+): виїзд додому 18 000
  • Кодування ожиріння гіпнозом (16+): офлайн-прийом у кабінеті лікаря 8 000

Обрати фах
  • Психолог
  • Психотерапевт
очистити

Зверніть увагу на інші клініки:
Кропивницький б-р Студенський, 6/5
10,0
«ОН Клінік» в Кропивницькому – комфортний медичний центр, оснащений сучасним обладнанням. Саме тут ви можете потрапити на прийом до досвідчених лікарів, які допоможуть ефективно вирішити вашу проблему. До послуг наших пацієнтів просторе приміщення клініки з сучасним ремонтом, доброзичливий і толерантний персонал, відсутність черг і попередній запис.