Якубовська Ірина Анатоліївна

Психолог, психотерапевт
Спеціаліст займається наданням психологічної допомоги при емоційному вигорянні, хронічній втомі й нервовому виснаженні. Працює з темами на кшталт емоційної залежності, нерозділенного кохання, розлучення, самотності і зради. Консультує колишнього подружжя з питань виховання дітей. Приймає підлітків з 14 років при зверненні батьків.

Я обратилась к доктору в тяжелом эмоциональном состоянии после болезненного разрыва отношений. Врач мне понравилась, беседу вела спокойно и уверенно, помогла мне разобраться в причинах и следствиях. Уже после первого сеанса стало легче. Последующее общение значительно улучшило мое состояние.

• 2016 р. — Московський гештальт інститут, навчальна програма «Гештальт терапевт».
  • 2018 р. — Міжрегіональна академія управління персоналом — Спеціальність «Практична психологія».

• 2016 р. — спеціалізація «Тілесна терапія в гештальт-підході».