Дзюбак Володимир Євгенович

Дерматовенеролог, Дерматолог, Трихолог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Лікар займається лікуванням захворювань шкірних покривів, а також волосистої частини голови. Розробляє індивідуальні схеми терапії з використанням сучасних препаратів. Надає комплексні послуги з усунення дефектів і повного відновлення естетики. Приймає за індивідуальною записи.

Андрій
Ми з дружиною вирішили, що нашим сімейним дерматологом буде Володимир Євгенович. Зверталися часто, коли наші діти були малими, бо їх, то діатезом обкидає, то лишай з школи принесуть. Дякуємо.

• 1986-1992 р.- Лікар. Спеціальність: «Гігієна, Санітарія, Епідеміологія» Київський медичний інститут.
  • 1992-1994 р.– Інтернатура за спеціальністю «Профпатологія» Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
  • 1995 р. — Спеціалізація "Дитяча дерматовенерологія" Національна медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика.
  • 1996-2000 р.- Претендент на отримання наукового ступеню Кандидат медичних наук по спеціальності "Шкірні та венеричні хвороби".
  • 2000 р. — Спеціалізація "Дерматовенерологія" Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика