Лікарі стоматологи (Стоматолог-терапевт) в Києві (Солом'янський район)

Все знают, что найти хорошего стоматолога нелегко. А нашей семье повезло! У Хирлюк лечимся всей семьей. Уважаемая Ксения Радионовна! Хотела поблагодарить Вас за проделанную работу по отбеливанию зубов. Ваш подход к работе индивидуален. Вы профессионал, который не только находится на своем месте, но и это место - Ваше призвание.
06 лютого '17 г.
Людмила Борисовна
Приятная девушка, умница, хорошо выполняет свою работу
13 жовтня '16 г.
Лера
Перестала бояться стоматологов! Но на всякий все равно буду в следующий раз обращаться только к этому специалисту, здесь уж точно доверяю))
09 серпня '16 г.
Арина
Очень профессиональный врач, внимательная и деликатная.
27 серпня '16 г.
Стоматолог-терапевт, ортопед
Лікар-стоматолог лікує інфекційні та запальні захворювання ротової порожнини. Проводить консультативні прийоми, оглядає і ставить діагноз. Займається лікуванням таких недуг, як карієс і зубний камінь, парадонтит і парадонтоз. Крім того, надає послуги медичної допомоги в області естетичної стоматології. Відбілює зуби, встановлює брекети і вініри. Виконує пломбування зубів.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог займається медикаментозним лікуванням запальних і інфекційних недуг ротової порожнини. Підбирає препарати індивідуально для кожного випадку. Проводить консультативні прийоми, планові огляди, інструктує на предмет гігієнічних правил догляду за зубами. Лікує парадонтитом, пульпіти і карієс. Крім того, надає послуги професійного чищення і відбілювання зубів.
Стоматолог-терапевт
Лікар-стоматолог, спеціалізується на лікуванні зубних недуг у дітей. Лікує патології молочних зубів, запальні процеси ротової порожнини, інфекції, що вражають ясна. Крім того, призначає терапію при каріозних ураженнях і зубному камені, ставить пломби. Підходить до роботи з урахуванням індивідуальних особливостей і психології дитини, вміє заспокоїти малюка, провести лікування ефективне і безболісно.