Лікарі стоматологи (Стоматолог-ортопед) в Києві (Солом'янський район)

Лидия
ЛУЧШИЙ! Делает Красиво и качественно, устанавливала виниры у Юрия Васильевича! Отличный специалист!
18 червеня '18 г.
Очень хороший доктор! Рекомендую! была несколько раз , хочу привести мужа и детей !
16 січня '18 г.
Диана
Очень хороший доктор, очень приятный и вежливый. лечение провел быстро и качественно, расписал рекомендации. Большое спасибо за помощь.
23 лютого '17 г.
Ира
Успокоил перед процедурой, а то я сильно нервничала) Все таки очень важно, чтобы хороший специалист был еще и хорошим человеком
21 листопада '16 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар стоматолог-ортопед вищої категорії. Надає послуги з відновлення зубного ряду, в своїй роботі використовує тільки сучасні методики, ставить коронки, вініри. Закінчив Київський медичний університет Української асоціації народної медицини.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.5
Консультація бесплатно
Стоматолог-ортопед
31 рік досвіду
Лікар-стоматолог вищої кваліфікаційної категорії спеціалізується на ортопедії. Консультує, встановлює постійні та тимчасові зубні коронки. Проводить протезування зубів. Крім того, займається установкою вінірів. Спостерігає за станом пацієнтів після проведених процедур, призначає при необхідності медикаменти і виписує рекомендації.
Київ пр-т Червонозоряний, 17 р.Солом'янський