Сеніч Станіслав Вікторович

Проктолог, Хірург
Лікар вищої категорії
Лікар-проктолог вищої категорії. Область професійних інтересів лікуванні варикозного розширення вен кінцівок, поліпа анального каналу і прямої кишки, пупкової та пахової гриж, а також безопераційне лікування хронічної гемороїдальної хвороби.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Урлівська, 40 м.Осокорки269м.Позняки278
Київ вул. Н. Василенко, 7 м. Берестейська175м. Нивки276м.Шулявська318
Київ вул. Митрополита Андрея Шептицького, 10 м.Лівобережна72м.Дарниця1610м.Гідропарк265

Муратов Віктор Михайлович
прйом пройшов зрозуміло
Глеб
Станислав Викторович заслуживает большого уважения, как настоящий профессионал. В этом убедился сам, когда пришел к нему на консультацию. Врач выявил у меня полип анального канала. Вещь малоприятная, но за лечение доктору Сенич можно поставить отлично. Спасибо, что Вы есть.
Муж долго стеснялся обследоваться у проктолога. Когда обратился к врачу, был доволен консультацией. Назначили лечение, сейчас симптомов нет.
Гость
Спасибо за деликатных подход к решению проблем и конфиденциальность
Дима
23 травня '16р.
Очень хороший врач. Действительно помог. Рекомендую!

• 2002 р. — Сумський медичний університет, медичний факультет;
  • 2002 р. — інтернатура.

• регулярні курси підвищення кваліфікації в Міністерстві Охорони Здоров'я України.

• Асоціація колопроктологів України.