Сторінка 10. Пластичні хірурги в Києві

Алина
Профессионал. Молодчина. Спасибо!
27 серпня '16 г.
Делал инъекции ботокса. Выполнил все аккуратно и почти без боли
21 серпня '16 г.
Проблема с кожей лица у меня присутствовала с подросткового возраста. Прошло уже несколько лет, но кожа всё ещё в очень плохом состоянии. Что я только не делала, чтобы избавиться от прыщей: мази, крема, скрабы. После использования очередного неэффективного крема я обратилась за консультацией к косметологу. После назначенного курса лечения моя кожа стала гладкой и красивой, как у куклы, я и не надеялась на такой результат! Спасибо!
04 листопада '16 г.
Anton
После подросткового возраста кожа стала выглядеть плохо. Пришлось искать хорошего специалиста, обратилась к доктору Голоду. Рада, что сделала правильный выбор. Лечение результативное.
09 грудня '16 г.
Анжелика
Консультировалась по поводу груди. Буду делать у этого специалиста.
30 серпня '16 г.
Спасибо большое за красивый нос. После травмы немного изменилась его форма, поэтому для улучшения внешнего вида обратилась за консультацией пластического хирурга. Теперь всем довольна)))
04 листопада '16 г.
Подолог
Лікар спеціалізується на подології. Юлія Сергіївна займається лікуванням гіпергідрозу, врослого нігтя грибкового ураження нігтів Виконує апаратний медичний педикюр будь-якої складності, корекцію нігтя, що вріс безопераційним методом, профілактику оніхокриптозу. Також Юлія Сергіївна проводить обробку глибоких тріщин, та їх профілактику, видалення та обробку мозолів та натоптишів, обробку діабетичної стопи, виправлення дрібноточкового кератолізу стопи та ін.
Подолог
Спеціалізується на подології. Надає повний спектр з профілактики, діагностики та терапії захворювань стопи: оніхомікозу, гіперкератозу, натоптишів, бородавок, мозолів, гіпергідрозу, піднігтьова гематома. Проводить лікування врослого нігтя різних стадіях складності, виявлення п'яткової шпори. Олена Вікторівна також проводить обробку діабетичної стопи, парафінотерапію. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за фахом. Веде прийом дорослих та дітей від 10 років.
Дерматовенеролог, косметолог, спеціаліст з контурної пластики
Лікар здійснює амбулаторний прийом пацієнтів із захворюваннями шкіри. Спеціалізується на контурній пластиці, ботулінотерапіі, плазмотерапіі різної складності. Лікує акне та постакне, розацеа, себорейний дерматит, атопічний дерматит. Консультує з питань домашнього догляду за шкірою обличчя. Виконує пілінги різної складності, чистку шкіри обличчя.