Лікарі флебологи (Судинний хірург) в Києві (метро Печерська)

Николай Клодченко
Замечательный специалист, добрый, душевный, отзывчивый человек
30 листопада '-1 г.
Чудовий лікар! Врятувала мене від назначеної операції, яка мені була зовсім непотрібна. Йшла до лікарі з думками і надією вилікувати проблему без операції, а з'ясувалося, що проблеми і не було! Лікар пояснила причину, яка була в слабкому тонусі після вагітності, і порадила робити вправи по зміцненню. Фактично напруження з інтервалами. За два тижні результат не дає себе чекати, покращення значні. Дуже дякую лікарю.
30 листопада '-1 г.
Врач хороший, помогла преодолеть психологический барьер, все подробно объяснила, написала назначение, лечусь.
18 грудня '17 г.
катя
Обращались к Татьяне Григорьевне по поводу вросшего ногтя у подростка.Проведено все было очень аккуратно, внимательно, даны четкие рекомендации без лишнего. Ответственно подходит к работе.
23 травня '17 г.
Хірург, судинний хірург, флеболог
Лікар-флеболог, спеціалізується на хірургічному лікуванні варикозного розширення вен. Надає послуги консультативного прийому та огляду. Консультує в якості флеболога і судинного хірурга. Крім флебектоміі, практикує в роботі проведення процедури компресійного флебосклерозирования для лікування варикозу в початковій стадії. Також проводить лазерну коагуляцію судин проти судинних зірочок.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-28
Проктолог, флеболог, судинний хірург
Лікар-флеболог, проктолог, хірург вищої категорії. Володіє терапією патологічних процесів в судинах нижніх кінцівок, включаючи хронічну венозну недостатність, варикоз, тромбофлебіт, тромбоз і т.д. Є автором кількох статей в медичному журналі «Хірургія України».