Сторінка 335. Приватні лікарі в Києві

Тина
Дуже хороший спеціаліст. Моя мама проходила у нього курс реабілітації. Вадим Вікторович розробив для неї індивідуальну програму реабілітаційних заходів. Зараз вже помітний перший прогрес. Дуже задоволена його роботою!
13 лютого '20 г.
Илларион
Не так давно, я зломав обидві ноги. Стрибнувши з дамби у воду, та вдарившись об дно. Більше двох місяців я відлежав в травматології. Після того як мені зняли гіпс, звісно стати на свої ноги я уже не зміг. Звернувся до цього лікаря. Він професійно виконав свої обов'язки. Дякую!
22 лютого '20 г.
Михаил В.
Просто чудовий фахівець! Таких спеціалістів дійсно мало! З першого візити стало ясно, що цей лікар висококваліфікований спеціаліст. Консультація на досить високому ріні, є з чим порівняти. Все пройшло просто відмінно! Безперечно рекомендую!
13 березеня '20 г.
Ольга М
Олександр Костянтинович дуже хороший лікар! Таких спеціалістів потрібно ще пошукати! Завжди ввічливий, привітний та усміхнений. Консультації на найвищому рівні. Все детально огляне, пояснить та дасть коректні рекомендації. Дякую!
07 березеня '20 г.
Стоматолог-ортопед
Лікар надає всі види ортопедичних послуг. Виконує протезування зубів коронками, винирами і вкладками. Спеціалізується на зубної імплантації. Приймає пацієнтів з повним або частковим руйнуванням зубів. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Реабілітолог
Спеціаліст займається фізичною реабілітацією пацієнтів після оперативних втручань і травм. Приймає пацієнтів після перенесених інсультів, з болем в спині та суглобах. В роботі використовує методики лікувальної фізкультури, ерготерапії, акватерапіі та кінезітерапії.
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Масажист-реабілітолог, фельдшер
Спеціаліст проводить фізичну реабілітацію пацієнтів при болях в спині та суглобах, після інсультів і травм. В роботі використовує різні методики реабілітації (мануальну терапію, стоун-терапію, аплікатори). Здійснює прийом дітей з аутизмом. Виконує лікувальний, баночний, медовий та антицелюлітний масажі.
Київ с. Воропаєв, вул. Київська, 100
Косметолог
Лікар косметолог, здійснює широкий спектр косметологічних процедур по омолодженню особи, лікування вугрового висипу, ручний і апаратний масаж і чистку особи. Розробляє індивідуальні методики по корекції ваги. Закінчила профільні курси в декількох провідних навчальних центрах.
Хірург, Ендоскопіст
Лікар-хірург першої категорії, ендоскопіст другої кваліфікаційної категорії, спеціалізується на проведенні різних діагностичних процедур за допомогою ендоскопа, здійснює малоінвазивне хірургічне лікування захворювань товстого кишечника, стравоходу, шлунка, проводить амбулаторні хірургічні операції. У тому числі здійснює дослідження під час медикаментозного сну пацієнта. Звертаються до Ігорю Миколайовичу при хворобах шлунково-кишкового тракту, проктологічних патологіях, коли необхідно хірургічне лікування.
Гинеколог, Акушер-гинеколог
УЗИ-специалист
Київ пр-т Петра Григоренка, 13б м.Позняки194м.Харківська334
Кардиолог, Терапевт, Функциональный диагност
Київ м. Ірпінь, вул. Соборна, 128/1
Акушер-гінеколог, Репродуктолог, УЗД-діагност
Гінеколог займається проведенням ультразвукових досліджень матки, скринінговим УЗД. Надає послуги з проведення біопсії шийки матки, екстракорпарального запліднення, наглядом за вагітністю.
Анестезіолог
Лікар-анестезіолог займається підбором наркотичних препаратів, необхідних для знеболювання при проведенні операцій, інструктує пацієнта перед хірургічним втручанням, забезпечує його безпеку під час процесу оперування. Надає послуги як місцевої анестезії (спінальної і епідуральної, в залежності від характеру операції та індивідуальної переносимості пацієнтом препарату), так і загального, внутрішньовенного наркозу.