Сторінка 251. Приватні лікарі в Києві

Со своими проблемными зубами я наблюдаюсь в Валерия Тараненко. Врач мне очень нравиться, внимательный и аккуратный. Неоднократно пломбировала зубы и удалял зубной камень. Врач не ищет искусственных проблем, а лечит реальные. Рекомендую этого стоматолога.
08 січня '20 г.
Ольга Іванівна
Із захворювання вен на ногах мені допоміг впоратися Микола Віталійович. Гарний та уважний лікар. Зараз продовжую спостерігатися в нього. Щиро вдячна за допомогу.
02 січня '20 г.
Флеболог, судинний хірург
21 рік досвіду
Київ вул. Михайла Ломоносова, 33/43 р.Голосіївський
Стоматолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнини. Проводить відновлення зубного ряду. Спеціалізується на комплексній терапії, встановлює пломби, лікує карієс. Проводить професійне чищення зубів, видаляє наліт. Готує ротову порожнину до протезування.
Київ пр-т Героїв Сталінграда, 10 А (корп. 3) м.Оболонь195м.Мінська276м.Почайна3410
Уролог
Лікар Бережний Валентин Ігорович працює урологом, має першу категорію. У спектр послуг фахівця входить діагностика і лікування захворювань органів сечовидільного тракту. Спеціаліст проводить консультації щодо профілактики зараження хворобами, що передаються при статевих стосунків. Лікує цистит, простатит, уретрит, сечокам'яну хворобу.
Ортодонт
Доктор займається профілактикою патологій прикусу у дітей, протезуванням, установкою брекет-систем, виправленням нерівностей зубів за допомогою кап, ортодонтичним лікуванням і підготовкою до імплантації, протезування.
Офтальмолог
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань органів зору. Основний напрямок діяльності - терапія далекозорості, короткозорості, кон'юнктивіту, катаракти, глаукоми та астигматизму. Розробляє персональні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів.
Онколог
Лікар спеціалізується на лікуванні доброякісних і злоякісних новоутворень. Проводить комплексну діагностику. Працює з усіма стадіями раку. Призначає терапію на підставі загального стану пацієнта, з урахуванням результатом біопсії і супутніх діагностичних заходів.
Отоларинголог
Спеціалізується на сучасних підходах до діагностики та лікування хронічних отитів, відновлення слуху після хірургічного втручання.
Масажист
Досконало володіє різними техніками масажу.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Акушер-гінеколог
Займається лікуванням захворювань жіночої репродуктивної системи, виконує широкий спектр гінекологічних маніпуляцій і діагностичний досліджень (кольпоскопію, біопсію шийки матки, введення і видалення ВМС і багато іншого).
Лікар загальної практики, сімейний лікар
Займається лікуванням широкого спектру захворювань у дорослих і дітей з 12 років.