Сторінка 220. Приватні лікарі в Києві

elena
Фахівець дуже хороший, я залишилася задоволена! Він дав дуже детальну інформацію з питань які у мене були. Мені потрібно було видалити зуб, все пройшло супер! Сподобалося уважне ставлення, підхід та кваліфікація спеціаліста. Дякую!
14 березеня '20 г.
Славик
Доктор дуже кваліфікований і грамотний. Він використовує сучасні методи лікування. Все проходить швидко, якісно та без больових відчуттів. Робота лікаря вище всяких похвал. Зараз почуваюся просто супер! Обов'язково прийду ще!
22 лютого '20 г.
Волобуева
Відмінний лікар! Все докладно розповіла, відповідала на всі запитання з приводу мого здоров'я. Приємна і ввічлива. Направила до інших фахівців. Дуже вдячна за повний, якісно проведений огляд та надані рекомендації. Все на найвищому рівні!
17 березеня '20 г.
Ада
Мені дуже сподобався фахівець! Все докладно, чітко і зрозуміло пояснила. У мене залишилися лише позитивні враження після прийому лікаря. Детальне обстеження, призначене лікування допомогло швидко. Надалі звертатися лише до неї.
29 лютого '20 г.
Сімейний лікар, дієтолог
Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів з цукровим діабетом, алергією, атеросклерозом і іншими загальносистемними захворюваннями.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар займається лікуванням запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Приймає пацієнтів з флюсом, запаленням тканин пародонта, готує ротову порожнину до протезування. Для уточнення діагнозу призначає панорамний знімок щелеп або дентальний цифровий рентгенівський знімок.
Дитячий алерголог
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Стоматолог - терапевт, ендодонтист
Лікар спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів під мікроскопом. Займається підготовкою зубів до протезування, проводить художню реставрацію зубів фотополімерними матеріалами. Лікує карієс, пародонтит, пародонтоз, стоматит і гінгівіт. В роботі використовує сучасні методики.
Психіатр, Нарколог, психотерапевт
31 рік досвіду
Доктор Савенко Дмитро Вікторович лікар вищої категорії спеціалізується в психіатрії, психотерапії і наркології. Надає послуги в допомозі при стресах, порушеннях сну, тривоги, депресії, сімейних, міжособистісних проблемах, сексуальних розладах, зниженні маси тіла. Так само робить супровід при соматичних, психічних, психосоматичних розладах. Робить підбір індивідуальних методів лікування з урахуванням конфіденційності, анонімності, допомагає після попередніх невдалих спробах лікування.
Лікар загальної практики сімейної медицини, косметолог, фахівець з ін'єкційним методикам, масажист-універсал
Доктор Мельниченко Любов Сергіївна, фахівець в області сімейної медицини, косметології, ін'єкційних методик, масажист-універсал. Спеціалізується на лазерної косметології, видалення новоутворень, лікування пігментних плям. Робить "уколи молодості" і краси. Надає послуги з зволоженню, живленню, тонізації шкіри. Виконує пластичний і лікувальний масаж, лікує акне, також допомагає подолати постакне. Робить класичний, антицелюлітний або баночний масаж.
Дитячий офтальмолог
Лікар займається діагностикою та лікуванням офтальмологічних захворювань у дітей. Проводить корекцію аномалій рефракції. Лікує амбліопії, косоокість, астигматизм, міопію і інші патології очей. Надає допомогу при травмах очей різного походження. В роботі використовує сучасні та традиційні методики.
Терапевт
Лікар займається виявленням та лікуванням захворювань терапевтичного профілю. Здійснює прийом дорослих і дітей. Проводить профілактичні медичні огляди. Консультує з питань вакцинації та харчування. Лікує бронхіальну астму, бронхіт, ГРВІ, грип, гастрит, дерматит, тонзиліт та інші хвороби.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Офтальмолог
Лікар офтальмолог Власенко Ірина Юріївна веде прийом як дорослих, так і дітей, має багаторічний досвід роботи, спеціалізується в галузі офтальмології.
Мануальний терапевт, ветребролог, остеопат
Мануальний терапевт-вертебролог, надає послуги з комплексного лікування хребта, формирование гармонійно розвіненої фігурі и особини. Працює з усіма віковімі групами пацієнтів. Займається профілактікою и лікуванням крівошії, дісплазії, асіметрій лица, гіпертонусів и гіперзбудлівості у дітей. У дорослих лікує грижі, протрузії, лікування проводити вікорістовуючі спеціальні прийоми и техніки. Автор понад тисячу медичний статей. «Метод Ігнатьєва» - унікальне лікування хребта без апаратів, операцій и медікаментів. Пріймає фахівець в Марбельї и у власній клініці в Києві. Почесний учасник на міжнародніх сімпозіумах.
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 9 м.Осокорки92м.Позняки209