Сторінка 219. Приватні лікарі в Києві

Леонид
Спеціаліст чудовий: уважний, тактовний, слухає. Залишає після консультації лише найприємніші враження про себе. Одразу налагодила контакт з дитиною, що не може не радувати! При виникненні проблем обов'язково підемо ще. Рекомендую.
12 березеня '20 г.
Сподобалося все! Лікар був доброзичливим, одразу викликає у дитини довіру до себе. Хоча ми були вперше у спеціаліста такого профілю, вона одразу налагодила контакт з дитиною. Відчувається що фахівець досвідчений, та кваліфікований.
21 березеня '20 г.
Михаил
Выражаю огромную благодарность, Кривушко Александру Анатольевичу, это лучший специалист с которым я когда либо встречался. Он смог быстро диагностировать у меня радикулит. С первых дней лечения я стал чувствовать себя намного лучше.
12 березеня '20 г.
Андрей
Кривушко Александр Анатольевич, стал для меня самым лучшим специалистом. Обращаясь к нему я не думал, что смогу полностью избавиться от заикания. Александр Анатольевич, смог быстро определить причины недуга, и разработал для меня лечебную программу.
05 березеня '20 г.
Невропатолог
Профілактика, діагностика, лікування неврологічних захворювань.
Київ м. Васильків, вул. Соборна, 66
Психолог
Психологические консультации, коуч-сессии.
Психолог
Викликати лікаря додому
Психологічне консультування, психодіагностика, психокорекція.
Практичний психолог
Консультування, групова терапія
Дерматолог, Косметолог
Лікар спеціалізується на терапії грибкових і вірусних уражень шкірних покривів. Проводить терапію дерматиту, екземи, кропив'янки. Проводить лабораторні дослідження. Розробляє індивідуальні схеми лікування з використанням сучасних медикаментів. Проводить косметичні процедури з усунення дефектів і висипань на шкірі.
Сімейний лікар
Лікар займається діагностикою та лікуванням захворювань внутрішніх органів у дорослих і дітей. Розробляє профілактичні заходи щодо попередження хвороб, консультує перед проведенням вакцинації. Для кожного пацієнта розробляє індивідуальну лікувальну програму (підбирає лікарські препарати і фізіотерапевтичні процедури).
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Сімейний лікар, дієтолог
Лікар проводить планові огляди, збирає анамнез, визначає необхідність проведення лабораторних та інструментальних досліджень. Лікує захворювання шлунково-кишкового тракту, серцево-судинні патології та хвороби дихальної системи. Займається розробкою раціону харчування для пацієнтів з цукровим діабетом, алергією, атеросклерозом і іншими загальносистемними захворюваннями.
Записатися на прийом11 онлайн записів
Київ пр-т Лобановського, 17 (пов. 3, праве крило) р.Солом'янський
Стоматолог-хірург, ортопед
Лікар займається лікуванням запущених форм зубних патологій хірургічними методами. Приймає пацієнтів з флюсом, запаленням тканин пародонта, готує ротову порожнину до протезування. Для уточнення діагнозу призначає панорамний знімок щелеп або дентальний цифровий рентгенівський знімок.
Дитячий алерголог
Займається лікуванням станів, які супроводжуються харчовою алергією, проявом кропив’янки, алергічного риніту, симптомами гастроінтестинальної алергії та алергічного кон’юнктивіту. Кандидатка медичних наук, авторка 13 наукових робіт, патенту на винахід, авторка патенту на корисну модель.
Стоматолог - терапевт, ендодонтист
Лікар спеціалізується на лікуванні кореневих каналів зубів під мікроскопом. Займається підготовкою зубів до протезування, проводить художню реставрацію зубів фотополімерними матеріалами. Лікує карієс, пародонтит, пародонтоз, стоматит і гінгівіт. В роботі використовує сучасні методики.