Ніколова Олександра Миколаївна

Детский стоматолог, Стоматолог-терапевт
Лікар займається діагностикою та лікуванням патологій ротової порожнини, професійної гігієною рота і наданням невідкладної стоматологічної допомоги. Приймає як дорослих пацієнтів, так і дітей. Лікує молочні та постійні зуби, робить герметизацію фісур і фторування зубної емалі.

Світлана
На прийомі у лікаря Ніколової Олександри Миколаївни були разом із донечкою. Їй 7 і вона дуже боїться стоматологів…Боялася...До поки не побувала на прийомі у Олександри Миколаївни.Від неї донечка вийшла не лише з чудовою усмішкою ,здоровими зубами , а ще й з хорошими емоціями.
Максим
Николова Александра Николаевна- самый лучший детский стоматолог, к которому мы ходили. У сына с 2 лет проблемы зубами, так что мы были у многих врачей.Но именно Александра Николаевна решила все наши проблемы со здоровьем зубов и десен.

• 2012 р. — Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького.

• 2012 р. — "Професійна гігієна ", м. Київ;
  • 2012 р. — "Курси першої невідкладної допомоги для стоматологів", м. Київ;
  • 2012 р. — "Практична Ендодонтія ", м. Київ;
  • 2016 р. — "Ортопедична стоматологія; металокераміка та безметалева кераміка ", м. Київ;
  • 2016 р. — "Актуальні питання діагностики та лікування захворювань пародонту ", м. Київ;
  • 2017 р. — "Первинне ендодонтичне лікування. Протоколи ", м. Київ;
  • 2017 р. — "Vektor", м. Київ.